bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skOdviaž sa a tentokrát kdekoľvek

Začína sa leto a vo vzduchu či chceme alebo nechceme cítiť príchod nových zážitkov. V lete sa toho spravidla deje oveľa viac ako v iné ročné obdobia. Spoznávame nových ľudí, sebe, zvieratá a čo ja viem čo ešte. Jednoducho sme viac otvorený všetkému novému. 

http://1.bp.blogspot.com/-YE24kg-fM-M/VZThOkrlyEI/AAAAAAAAKeQ/RYdTwv9NFYg/s1600/DSC_0583.JPGZačína sa leto a vo vzduchu či chceme alebo nechceme cítiť príchod nových zážitkov. V lete sa toho spravidla deje oveľa viac ako v iné ročné obdobia. Spoznávame nových ľudí, sebe, zvieratá a čo ja viem čo ešte. Jednoducho sme viac otvorený všetkému novému.

A práve teraz na začiatku leta prichádza vydavateľstvo YOLi s ďaľšou verziou Wreck this journal v slovenčine Odviaž sa


Pozor tentokrát nejde o klasický zápisník na aký sme boli zvyknutí. Tento zápisník je do vrecka ako ste si už mohli prečítať na obale. Celý zápisník je prispôsobený na to, že si ho môžete brať všade so sebou.

Ja som v ňom ešte toho veľa spraviť nestihla ale určite to zmením čoskoro. Zatiaľ vám pre ukážku ponúkam dve strany, ktoré už mám akotak hotové a na ďaľšie sa ešte len chystám.
http://3.bp.blogspot.com/-O3VbE3sJxYI/VZThOWgCYKI/AAAAAAAAKd8/bYCUopZmMMI/s1600/DSC_0585.JPG http://2.bp.blogspot.com/-hJmg7Gz1BWg/VZThOpIbpNI/AAAAAAAAKeA/kIcumyYR6BE/s1600/DSC_0586.JPG |http://3.bp.blogspot.com/-1kBhaFzLkfE/VZThPZV_JoI/AAAAAAAAKeI/YRpnjtDhTbw/s1600/DSC_0587.JPG http://2.bp.blogspot.com/-FmIL5Zk1Wxo/VZThPkkr2hI/AAAAAAAAKeU/R-CjabQ7jU0/s1600/DSC_0588.JPG

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.