bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skKam zmizla - recenzia

Od tragickej autonehody prešli tri roky... Mia prežila, stratila však najbližšiu rodinu aj chuť žiť. Pomohli jej lekári, kamaráti, a najmä jej priateľ, gitarista Adam Wilde. Trpkú životnú skúšku však ich mladá láska neprežila a cesty dvojice sa rozišli... Celé tri roky už uplynuli aj odvtedy, čo Mia náhle zmizla z Adamovho života.

Teraz obaja žijú na opačných koncoch krajiny. Nadaná violončelistka Mia je vychádzajúcou hviezdou newyorského konzervatória Juilliard. Adam žije v Los Angeles a ako slávny rocker kŕmi nenávidený bulvár búrlivým vzťahom so slávnou herečkou. Keď počas turné zostane sám trčať v New Yorku, náhoda ich znovu zvedie dokopy. V tú osudnú spoločnú noc sa túlajú po meste, ktoré sa stalo Miiným domovom, spomínajú na minulosť a nesmelo otvárajú srdcia budúcnosti – a azda aj jeden druhému. Dá sa však vrátiť stratený čas, odpustiť chyby a nesplnené sľuby?

Moja recenzia: 

Po prečítaní prvého dielu Ak zostanem, ktorý skončil dosť otvoreným koncom, som sa na Kam zmizla veľmi tešil. Potom prišiel ten moment, a ja som si mohol konečne prečítať túto úžasnú knihu. Nezklamala.

Táto kniha sa vám určite bude páčiť, ak sa vám páčil aj prvý diel. Táto kniha je písaná z pohľadu Adama, takže už to nieje také úžasné ako prvý diel. Autorka však ponechala štýl písania z prvého dielu, čiže sa zase scény z minulosti, prelínajú s tými súčasnými. 

Síce to nieje ako Ak zostanem, no aj tak to je skoro rovnako dobré. Kniha určite stojí za prečítanie a rozhodne vám ju doporučujem. Preto si odo mňa kniha odnáša 5 hviezdičiek z piatich.


Moje hodnotenie: 5/5

Recenzoval: Peter Kucharík
http://vkrajineknih.blogspot.sk/2015/09/kam-zmizla-recenzia.html

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.