bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skHarry Potter - sprievodca k filmom

Keďže je to taká kratučká knižočka bez nejakého deja, tak to bude aj kratučká recenzia.


Úprimne, neviem či by som za toto vyhodila niekedy peniaze, pretože mi to príde ako úplná zbytočnosť. Očakávala som totiž niečo, kde by som sa dozvedela čosi o hercovi, ktorý Harryho stvárnil, čosi o postave, nejaký životopis, nejaké zaujímavosti z natáčania či hocičo iné, než to, čo som dostala.

Celé mi to pripomínalo Disney knihy na ich populárne rozprávky, ktoré majú zopár strán a v niekoľkých vetách vyrozprávajú celý dej. Príbeh hlavne stojí na obrázkoch cez celú stranu a je to ako vyšité pre malé deti, ktoré ešte nevedia čítať, alebo sa len učia.
Presne pre takýchto ľudí by som túto knihu odporúčala. Ak chcete mať niečo do vašej HP zbierky, tak si to v pohode kúpte, ale ak z toho niečo aj chcete mať, nie je to pre vás to pravé. Odporúčala by som toto dielo skôr rodičom, ktorí majú malé deti a radi by im prečítali niečo o Harrym Potterovi.

Kniha v podstate len rozpráva príbeh všetkých siedmych filmov vo veľmi zjednodušenej forme, z čoho sa čitateľ, ktorý už má knihy aj filmy za sebou, nič nové nedozvie.

Má to však pekné obrázky a dávku sentimentality, zároveň to vyzerá spolu s celou sériou HP pekne na poličke.

Je však už na vás či si myslíte, že vás to zaujme a či si to prečítate.

Recenzovala: Denisa Lesniaková
http://danybooks.blogspot.sk/2016/12/rc-harry-potter-sprievodca-k-filmom.html

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.