bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skFoto-recenzia kníh 50 vymaľovánok relax pre dospelých – Mandaly a Kvety (Jenean Morrisonová)

Pripojte sa aj vy k celosvetovému fenoménu antistresových vymaľovánok!

DSCF3996Nádherné motívy známej umelkyne Jenean Morrisonovej môžete vyfarbovať celé hodiny – odreagujete sa a upokojíte svoju myseľ. Vaše farebné kombinácie budú navyše vždy jedinečným originálom. 96 strán krásnych motívov si môžete vyfarbiť priloženými pastelkami – nemusíte teda na nič čakať, stačí ich len otvoriť a začať tvoriť!
Set obsahuje vymaľovánky Mandaly, vymaľovánky Kvety a 12 farebných pasteliek.

Vymaľovánky mám rada už od detstva, s ich pomocou sa dokážem skvelo uvoľniť a odreagovať po celom dni v škole. Sú to práve vymaľovánky, pri ktorých najradšej premýšľam a s ktorými najradšej trávim dlhé zimné večery.

V oboch knihách nájdeš veľa skvelých a pekných vymaľovánok s ktorými môžeš stráviť kopu času. Na oboch knihách sa mi páči ich spracovanie, pretože na jednej strane je len jedna vymaľovánka, čiže aj keď použiješ na maľovanie fixky, nemusíš sa báť, že sa ti prepijú na ďalšiu stranu, pretože ničomu neublížia.

Ale dosť bolo rečí (pretože pri tomto type recenzie sú aj tak zbytočné) pokochaj sa dávkou obrázkov, ktoré môžeš nájsť v týchto dvoch knihách:

 

DSCF3997DSCF3998DSCF3999DSCF4001DSCF4002DSCF4003

Recenzovala: Lucia Čulenová
http://erokial.eu/foto-recenzia-knih-50-vymalovanok-relax-pre-dospelych-mandaly-a-kvety-jenean-morrisonova/

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.