bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skChristina Lauren ~ Hriešna záležitosť

Pred nedávnom vyšla ďalšia kniha už aj na Slovensku dobre známych autoriek - Christiny a Lauren. Narozdiel od Rozkošného zvrhlíka som sa do Hriešnej záležitosti nepúšťala až s tak veľkými očakávaniami. A možno preto si znovu u mňa autorky potvrdili ich predošlú mienku.

Anotácia: 
Deň sa nemohol začať horšie! Po noci strávenej s najpríšernejším milencom na svete narazí Harlow Vegová na svojho bývalého manžela Finna, spomienku na divoký víkend vo Vegas. Hoci bol Finn v posteli neprekonateľný a pri pohľade na jeho vyšportovanú postavu padla sánka nejednej vrátane Harlow, napokon sa z krásavca vykľul sviniar. Aspoň podľa nej.
Príťažlivý Kanaďan pricestoval do Harlowinho rodného mesta za obchodom a od tej chvíle sa ich cesty neustále pretínajú – a v najnevhodnejší čas. Harlow práve prežíva zložité obdobie, hrozí, že stratí najdôležitejšiu osobu vo svojom živote. Finn zas musí vymyslieť, ako zachrániť rodinnú firmu pred krachom. Riešenie, ktoré sa mu ponúka, nechce za žiadnych okolností akceptovať, znamenalo by stratu slobody.
Obaja hľadajú v ťažkých chvíľach rozptýlenie, a keďže si kedysi v istej oblasti výborne rozumeli, začnú tráviť voľné chvíle spolu. Pohybujú sa však po veľmi tenkom ľade.

"Poď ďalej. Sadni si kdekoľvek, len nie na posteľ. Nebuď chutná, nevyzliekaj sa a nedotýkaj sa môjho spodného prádla." 

Pred nedávnom vyšla ďalšia kniha už aj na Slovensku dobre známych autoriek - Christiny a Lauren. Narozdiel od Rozkošného zvrhlíka som sa do Hriešnej záležitosti nepúšťala až s tak veľkými očakávaniami. A možno preto si znovu u mňa autorky potvrdili ich predošlú mienku. 

"Šťastie si za peniaze nemôžeš kúpiť. Ale určite nájdeš šťastie skôr, keď sa nebojíš odkiaľ tvoje ďalšie jedlo pochádza." 

V tejto knihe sa už nespoznávame celkovo so všetkými postavami série, čiže rovno vhupneme do života Harlow, do jej rodiny a jej osobného života. 

Harlow sa s Finnom takisto, ako Mia a Ansel, spoznali v Las Vegas, kde sa zobrali, ale nakoniec manželstvo anulovali, a okrem jedného fiaska sa dlhšiu dobu nevideli. Ale o čom by tento príbeh bol, keby sa tu znova Finn neobjaví, priam v tej chvíli keď ho Harlow najviac potrebuje? No šak toto, že o ničom. 

Ale nakoniec sa celý príbeh netočil iba o tom, ako je Harlowin život jedna veľká pohroma, ale dávam autorkám plus, že príbeh bol veľmi reálny - svoje problémy si tu riešil aj Finn. 

A takisto, čo som musela vytknúť už predchádzajúcej časti série, tu nechýbal ani vtip a mnoho vtipných informácii, kedy som sa niekedy nemohla smiechu ani ubrániť. 

Recenzovala: Magdaléna Ondrušková
http://abouteverythingforeveryone.blogspot.sk/2015_10_01_archive.html

 

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.