bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Eknihy na Bux.skAUDREY CARLANOVA - DIEVČA Z KALENDARA ( recenzia )

Eskortné služby začínajú byť stále populárnejšie aj v knižnom svete. Na pulty kníhkupectiev prichádza svieža novinka Dievča z kalendára.

Príbeh je o Mii, ktorá sa dostala do situácie v ktorej potrebuje zohnať veľa peňazí v krátkom čase. Celkom typická a neoriginálna zápletka, že? No pokračujme ďalej.

Mia má našťastie milú tetu, ktorá vlastní eskontnú službu, ktorá prenajíma dievčatá bohatým mužom na mesiac. Áno, slovo prenajíma v spojení s človekom znie hrozne ale čo sa dá robiť. Sex však nie je podmienkou. Dievčatá nemusia so svojimi klientmi spať ale keď sa to stane dostanú priplatené.

Mii neostávalo nič iné ako podpísať zmluvu na jeden rok a dúfať, že to zvládne. Úprimne mi Mia bola nesympatická už od začiatku. Nejako mi ako postava nesadla ale nevadí. Rozhodla som sa dať knihe šancu.

Ako sa dalo predpokladať o Miu bol hneď veľký záujem, pretože je krásna a blábláblá... Hneď do prvého klienta sa zamiluje a napriek tomu, že jej ponúka pomoc rozhodla sa, že zmluvu dodrží a na konci mesiaca uteká ku klientovi č.2.

Knižka číslo jedna rozpráva Miin príbeh v januári, februári a v marci. Úprimne som sa na túto knihu aj tešila. Zápletka a námet nekričia originalitou ale mala som pocit, že tento námet má čo ponúknuť. Ale bol to iba pocit.


Autorka tento príbeh jednoducho nevedela podať. Postavy boli plytké a nudné. Neviem prečo ale stále mi niečo chýbalo. Nejaké to korenie, ktoré by celý príbeh vylepšilo a spravilo z neho niečo viac.

V každom prípade netvrdím, že kniha je zlá. Len mne nejako nesadla a možno to je iba tým, že od začiatku som cítila nesympatiu k hlavnej hrdinke. 

Recenzovala: Veronika Galbavá
http://www.veraparadis.com/2017/01/audrey-carlanova-dievca-z-kalendara.html

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.