bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe iBux.skAko si poradiť so strachom a úzkosťou?

Nebudem sa tajiť tým, že občas trpím úzkosťami. Úzkosť do môjho života prišla po veľmi psychicky náročnom období môjho života a odvtedy s ňou bojujem pravidelne. Najskôr som si myslela, že je so mnou niečo zlé ale nie je. Treba sa s tým naučiť žiť.

Nie som však človek, ktorý by však siahol po pomoci odborníka. Nepodceňujem silu psychológa ale myslím, že zatiaľ s tým dokážem bojovať sama.

Keď som však objavila túto knižku zaujala ma. Nikdy som sa nezaujímala o literatúru, ktorá sa venuje práve tomuto problému. Preto som si povedala, že prečo nie. Možno práve táto kniha mi pomôže pochopiť moje myšlienkové pochody.

A myslím, že knižka mi naozaj pomohla. Žijeme v naozaj hektickej a stresujúcej dobe. Autorka tejto knihy sama bojovala s úzkosťou a popisuje ju veľmi podrobne a ľudsky. Táto kniha mi otvorila oči a ukázala aj trochu iný pohľad na túto problematiku.

Pokiaľ prežívate úzkostné stavy alebo máte stresujúci život určite siahnite po tejto knihe. Nemáte záruku, že po prečítaní všetky vaše problémy záhadne zmiznú. Kniha je skôr na pochopenie vlastných pocitov. Pomôže vám porozumieť, prečo sa cítite tak ako sa cítite a zároveň vám poradí, čo robiť aby to prešlo.
Zvyšok je už len a len na vás.

Recenzovala: Veronika Galbavá
http://www.veraparadis.com/2018/04/recenzia-ako-si-poradit-so-strachom-s.html

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.