bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Eknihy na Bux.skAbbi Glinesová - Nikdy viac

Pokiaľ ste čítali moju recenziu na prvý diel tohto románu určite viete, že som ho zhltla za jeden deň. Preto som sa veľmi tešila, keď som sa dozvedela, že druhý diel vyjde ešte tento rok.

Na štýle písania Abbi je niečo čo vás donúti zahlbiť sa do príbehu natoľko, že knihu prečítate naozaj za pár hodín. 
Knižný párik Blaire a Rusha som si obľúbila už v prvej knihe. Ona je naozaj správne dievča, ktoré sa chce byť nezavísle a Rush je k*revník a na tých ženy jednoducho letia. 
Všetko sa však obráti k lepšiemu keď spozná Blaire ale tento príbeh poznáte z prvého dielu.

V tomto diely je Blaire tehotná a mne sa veľmi páčila tá myšlienka. Keďže autorka zachovala charatker Blaire rovnaký ako v prvom diely Blaire logicky odmieta všetku pomoc. Dokonca nechce ani to, aby sa Rush dozvedel o tom, že bude otec. Oooch, aké typické.

Postava Rusha sa narozdiel od Blaire formovala a veľmi zmenila. Zo sukničkára sa stáva vzorný budúci otec a milujúci partner, ktorý je ochotný sa pre svoju lásku obetovať. Bohužiaľ zápletka v druhom diely je oveľa viac predvidateľnejšia ako v prvom. Čo je škoda, pretože vás nemá čo poriadne prekvapiť. Jediné čo to vylepšuje je to, že autorka knihy ako som už spomínala vie písať naozaj pútavo.

A aby sa celý príbeh netočil iba o Rush a Blaire, tak v knihe sú aj vedlajšie postavy, ktoré vás naozaj dostanú. Napríklad taký Woods. Ten chlap je naozaj úžasný a ochotný Blaire vždy pomôcť. Ale to či medzi nimi vznikne alebo nevznikne niečo viac si už prečítatajte v knihe. Tiež som si veľmi obľúbila postavu Rushovej sestry. Je to taká správna rozmaznaná mrcha a možno by si zaslúžila, aby sa jej autorka venovala aj trochu hlbšie.

Túto knihu naozaj odporúčam všetkým, ktorí chcú pri knihe vypnúť a trochu sa odreagovať. Je na to ako stvorená.

Recenzovala: Veronika Galbavá
http://fashion-paradis.blogspot.sk/2015/12/abbi-glinessova-nikdy-viac.html

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.