bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe iBux.skZistite, čo si o vás myslia iní!

„Ako to len robí?“ pýta sa prekvapene Süddeutsche Zeitung a Mníchovský Merkur dodáva: „Geniálny pozorovateľ ľudí.“ Ak nepoznáte meno Thorsten Havener, je to chyba. Tento chlapík prekvapuje mnohých, ale čo je skelé – so svojim umením čítať v ľuďoch, ovplyvňovať ich, zistiť si na základe ich reči tela o nich všetko možné...s týtmo umením sa delí vo svojich knižkách.

http://data.bux.sk/book/036/517/0365170/medium-bez_slov_co_si_o_vas_myslia_ini.jpgThorsten je fenomén. Už počas štúdia urobil neobyčajný objav: skôr, ako profesori na prednáškach vypovedali ďalšie slová, vedel, čo bude nasledovať. Začal sa zaoberať silou myšlienok a rečou tela.
Po intenzívnom tréningu sa u neho vykryštalizovala schopnosť vidieť myšlienky a emócie aj bez vypovedaných slov. Netvrdí, že má nadprirodzené schopnosti, zameriava sa na prirodzené vlastnosti človeka, na ktoré sa v modernej spoločnosti zabúda.
Takže za jeho umením nie je ani mágia, ani kúzla, je to len pozorné sledovanie človeka.
A presne tak je to aj v novinke Bez slov, v ktorej vás naučí ako sa stať tlmočníkom reči tela. Ako dešifrovať signály, postoj, gestá, mimiku, aby ste lepšie pochopili seba, druhých ľudí.

Dnes je Thorsten Havener úspešným autorom viacerých kníh, má svoju vlastnú show v televízii a vedie semináre a prednášky, na ktorých počas 90-tich minút dokáže zmeniť váš život.
 Jeho schopnosti, na ktoré nemajú vysvetlenie ani tí najväčší pochybovači a skeptici, vo vás zanechajú trvalý dojem. Jeho konanie, v kombinácii s veľkou dávkou šarmu a vtipu, robia z neho najpopulárnejšieho zabávača tohto žánru.

http://www.burghof.com/common/img/veranstaltungen/636-424/bb_thorsten-havener-ich-weiss-was-du-denkst-das-neue-programm-2013_01_20130616.jpg

„Ako tlmočník som sa naučil, že reč je dôležitá všade, kde sa stretávajú ľudia,“píše Thorsten Havener v knihe Bez slov. „Pri svojich vystúpeniach som zistil, že o reči tela to platí dvojnásobne. Na rande, v partnerskom vzťahu, v práci, pri výchove, v škole, na recepcii v hoteli, vo výťahu, pri bezpečnostnej kontrole na letisku – ba dokonca aj vtedy, keď sa postavíte pred nesprávnu pokladňu, vám poznatky o správnom narábaní s rečou tela môžu nesmierne uľahčiť a skrášliť život. A práve o tom je táto kniha. Dozviete sa nielen to, ako možno kdekoľvek na svete pochopiť reč tela a čítať podvedomé signály iných ľudí, ale naučíte sa aj to, ako dosiahnuť, aby vás tí druhí lepšie chápali. Neviem si predstaviť oblasť, v ktorej by to neprišlo nesmierne vhod.“

Objednajte si novinku Bez slov hneď teraz.
Kupit bux.sk

Thorsten je presvedčený, že v budúcnosti bude čoraz dôležitejšie rozvíjať správne spôsoby styku s druhými. Aj o tom, že empatiou a uvedomelou komunikáciou ľahšie dosiahneme svoje ciele a budeme viesť spokojnejší život.
Na to je ale základným predpokladom správna vzájomná komunikácia.

Thorsten Havener

Thorsten Havener je autor, ktorého si tisíce Slovákov zamilovali vďaka jeho bestsellerom ako Viem, čo si myslíš (Tajomstvo čítania myšlienok), Mysli si, čo chceš alebo Nemyslite na modrého slona.
A teraz by ste mali siahnuť po knihe Bez slov.

Milan Buno, 19.2.2016
Foto: Timy Partners, burghof.com, borlife.de a freizeit.at.

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.