bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skZÁZRAK

Slovo, ktoré všetko mení

ZázrakBratislava 9. januára  2013 –  Nie je veľa takých kníh, ktoré sa stanú obrovským celosvetovým hitom. Rhonde Byrne a jej Tajomstvu (The Secret) sa to podarilo. Z knihy  sa stal  medzinárodný besteseler, bola preložená do 47 jazykov, na zozname najúspešnejších bestsellerov TheNew York Times sa udržala celých 190 týždňov a USA Today ju uviedol ako jednu z dvadsiatich najlepšie predávaných kníh za posledných pätnásť rokov. Bestseller Tajomstvo má  teraz pokračovanie v ďalšej fascinujúcej knihe Zázrak.

V Zázraku Rhonda Byrne odkrýva poznanie, ktoré môže ľuďom od základu zmeniť život. Vzápätí vás počas úžasnej 28-dňovej cesty naučí, ako toto poznanie uplatníte v každodennom živote. Viac než dvadsať storočí boli slová vo Svätom písme opradené tajomstvom, zahmlievali sa a takmer všetci, čo si ich prečítali, si ich vykladali nesprávne. Iba zopár jedincov v dejinách ľudstva si uvedomovalo, že ide o rébus a že len čo ho rozlúštite – len čo odhalíte tajomstvo – pred očami sa vám zjaví nový svet. Zázrak je slovo, ktoré všetko mení.

Autorka Zázraku v knihe všetkým ľuďom odkazuje: „Odpoveď na zázračný život oplývajúci hojnosťou a šťastím máte na perách, vo svojom srdci. Tá odpoveď je už hotová, už len čaká na vás, aby ste začali robiť zázraky!“

Rhonda Byrne. Rhondina cesta sa začala filmom The Secret, ktorý videli milióny divákov na celej planéte. Nasledovala jej mimoriadne úspešná kniha The Secret (Tajomstvo) a neskôr ďalší, nemenej úspešný titul The Power (Sila), ktorý je  k dispozícii v 43 jazykoch.

Z anglického originálu The Magic, vydaného roku 2012 vydavateľstvom ATRIA BOOKS, A Division of Simon & Schuster, Inc., preložila Izabela Bérešová.

ZÁZRAK  vychádza  na 272 stranách. Maloobchodná cena 9,90  €.

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.