bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skZáchranné lano pre všetkých rodičov!

Priznajme si, že občas vo výchove potrebujeme pomoc, pretože nie všetko zvládame. A niekedy tápeme, či to naše dieťa vychovávame správne a tak, aby z neho vyrástol šikovný, schopný a inteligentný dospelý. česká odborníčka Lidmila Pekařová nám všetkým podáva záchranné lano a vysvetľuje problémy s vtipom, šarmom a na rovinu.

http://data.bux.sk/book/037/151/0371512/medium-s_o_s.jpg Rodičovstvo, výchova detí, partnerské vzťahy, spolužitie generácii...
Chceme to zvládať čo najlepšie, bez stresu a zbytočných konfliktov, nikto však nie je dokonalý. Často sa učíme na vlastných chybách, neraz sme práve my vzorovým „študijným materiálom“ pre okolie!

Populárna česká odborníčka v oblasti klinickej psychológie sústredila vo svojej knihe S.O.S. množstvo príbehov či situácií, ktoré potrebovali vhodné riešenie. Také sa nájde skoro vždy, len vo veľmi zanedbaných prípadoch sa už okrem pokusu zabrániť pohrome nedá urobiť nič.

Vychovať dieťa znamená milovať a myslieť.
Milovať dieťa znamená nebyť jeho sluhom!
Čo už dieťa vie, to za neho nerobme!

Objednajte si knihu S.O.S. hneď teraz.
Kupit bux.sk

http://www.lavkamb.cz/wp-content/uploads/2015/12/peka%C5%99ov%C3%A1_orez-278x300.jpgKnihu rozdelila prehľadne na niekoľko častí:
Batoľatá a predškoláci
Detská hystéria, zlosť a roztržitosť
Problémy so školou
Tínedžeri a dospievajúci
Študenti a dospelé deti v rodine
Partnerské vzťahy s deťmi i bez nich
Rodičia a prarodičia, generačné nezhody

Každý problém je rozobratý na konkrétnej otázke rodiča – otázky sú od poslucháčov jej prednášok, aj od klientov, ktorí už výchovu svojho dieťaťa riešili.
Vznikla tak kniha, ktorá je súborom praktických rád a návodov ako na to, keď to vo výchove nefunguje. Kniha S.O.S. je takým diaľkovým riešením jednotlivých problémov matiek, otcov i partnerov.

Nevypínajte dieťaťu rozum
a nezapínajte jeho vzdor, hnev a protesty.

Milan Buno, 16.1.2016

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.