bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skZábavný sprievodca sexom a randením

„Láska je ako tehla. Môžete z nej postaviť dom, ale tiež potopiť mŕtve telo.“Autorkou tohto citátu je Lady Gaga.

Nájdete ho hneď na prvej strane novej knihy, pri ktorej sa budete naozaj baviť. Už samotný citát veľa napovedá a keď si prečítate, o čom tá kniha je, možno budete mať o pár večerov postarané:)

 Vdovin průvodce sexem a randěním je príbeh o mladej vdove z Manhattanu, ktorá hľadá samu seba. Ak chcete – Sex v meste v čiernom. Vtipný a čarovný príbeh, ktorý si vás získa tak, ako Candace Bushnellovú, autorku kníh Sex v meste a Denníky Carrie B. „Úplne som sa zamilovala do hlavnej postavy Claire,“ tvrdí Candace.

Hlavná hrdinka Claire je pôvabná 34-ročná Newyorčanka. Jej manželom je očarujúci Charlie, známy sexuológ a spisovateľ, ktorý si však s vernosťou hlavu neláme. Je absolútne presvedčený, že láska a sex nemôžu dlho existovať súčasne, a svoje nevery sa ani nenamáha tajiť.
Do ich života nečakane zasiahne smrť. Charles zomrie priamo na chodníku po tom, čo mu na hlavu spadne bronzová socha...Zena

Objednajte si túto zábavnú novinku hneď teraz.
Kupit

Po smrti manžela sa Claire musí znovu nájsť a prehodnotiť celý svoj doterajší život. Počas nasledujúceho roka začne chodiť k psychológovi, navštívi vešticu a zažije niekoľko erotických dobrodružstiev. Málo je, veľa pije, chodí s hokejistom, miliardárom a hercom. Zatiaľ čo smúti za manželom a hľadá náplň svojho života, uvedomí si, že má príležitosť získať niečo oveľa väčšie, ako mala doteraz – nájsť samu seba a možno aj skutočnú lásku.

Román Vdovin průvodce sexem a randěním ponúka príbeh, v ktorom sa snúbi ľahkosť i vážnosť. Autorka si zachováva nadhľad i humor aj v opisoch vážnejších, či smutných situácií a dokáže aj o posledných záležitostiach človeka písať zábavne.

Milan Buno
10.4.2014

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.