bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.sk50 viet, ktoré vám uľahčia život

Chcete objaviť svoju vnútornú silu v osobnom aj pracovnom živote? Viete, ako si uľahčiť život a viac si ho užívať? Existujú vety, ktoré vás k tomu dovedú. Nemecká koučka Karin Kuschniková radí vrcholovým manažérom, podnikateľom, umelcom a tie vety pre vás zozbierala...a ku každej napísala nejaký príbeh, rady a tipy.
Inšpirujte sa novinkou 50 viet, ktoré vám uľahčia život.

Je zaujímavé, že jednoduché vety často interpretujeme ako námietky, výčitky, obvinenia a v rýchlosti si nespomenieme na suverénne, výstižné odpovede. A pritom je všetko celkom jednoduché.
Karin tvrdí: „Sama rozhodujem o tom, kto ma nahnevá.“

V tejto knihe zhrnula priam zázračné tipy, ako získať väčšiu suverenitu v každodennom živote – v pracovnej i v súkromnej sfére. Tieto jednoduché vety majú veľký účinok, zaraz nás upokoja, vyvolajú prekvapenie a uľahčia nám život.
Kniha je zároveň skvelým poradcom aj sprievodcom vo vyhrotených situáciách, aby ste nestratili nervy a neútočili, ale s chladnou rozvahou sa stali pánmi situácie. Autorka nám ukazuje, akú fascinujúcu silu má správne použitie jazyka.

„Karin je moja najdôležitejšia mentorka, pokiaľ ide o hľadanie správnych slov a kladenie správnych otázok. S jej úžasnou knihou sa to naučí každý,“ napísala Laura Malina Seiler, autorka bestselleru Buďte šťastní a TIME online dodáva: „Karin Kuschnik radí vrcholovým manažérom, ktorí sa na ňu obracajú vždy, keď sú bezradní.“

Tu je pár kapitol-viet, ktoré vám uľahčia život:

  • Sama si určujem, kto ma nahnevá
  • Nerobím to proti tebe, robím to pre seba
  • To ti nemôžem sľúbiť
  • Chcieť znamená musieť, ale dobrovoľne
  • Na to sa necítim kompetentná
  • Toto na tebe naozaj obdivujem
  • Naozaj vás chápem, a ja chcem niečo iné
  • To si radšej hneď odpustím
  • Myslím, že ma tá téma vlastne nezaujíma

„Táto kniha je lahôdka. Pravdivo a priamo sa dotýka ľudských vzťahov, a tým je neoceniteľná pre každého z nás,“ naísal Thimon von Berlepsch.

Závratná kariéra nemeckej autorky Karin Kuschnikovej pritom pripomína vychytený bestseller: vyštudovala žurnalistiku a filmovú akadémiu, pracovala ako moderátorka, mediálna trénerka, hovorkyňa, textárka a koučka. Stála pred kamerou aj za ňou a od roku 2000 poskytuje poradenstvo špičkovým manažérom a známym osobnostiam.

Vo svojej knihe sprístupnila svoje odborné znalosti širokému spektru čitateľov. Jej trefné postrehy ľudskej duše a vnímavosť, s akou pristupuje ku každodenným problémom, urobili z jej knihy 50 viet, ktoré vám uľahčia život bestseller, ktorý od vydania neopustil rebríček najpredávanejších kníh.

Milan Buno, knižný publicista
Foto: tatran, karinkuschik.com

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.