bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.sk21 vesmírnych zákonov pre vašu genialitu

„Táto kniha poskytuje návod, ako zmeniť nie len svoj vnútorný svet, ale zároveň svet okolo nás k lepšiemu. Naučí vás aktivovať svoj skrytý potenciál a ukáže vám, že to, čo ste celý život hľadali, sa skrýva hlboko vo vašom vnútri. Zrazu pochopíte, kým ste a prečo ste tu. Nájdete zmysel svojho života a radosť z bytia,“ tvrdí Marieta Oslanec. 

Je to Slovenka, ktorá zo dňa na deň odišla zo Slovenska do Ameriky a napriek ťažkým začiatkom, keď mala len dočasné pracovné víza, slabú angličtinu a vo vrecku sedemsto dolárov, napokon vyštudovala právo na prestížnej škole, pustila sa do vlastného podnikania a precestovala svet.
Dnes pôsobí ako mimoriadne úspešná intuitívna biznis koučka a s rozbehnutým online podnikaním a miliónovými obratmi si žije svoj vysnívaný život, ktorý pomáha dosiahnuť aj ďalším.

Jej kniha Počúvaj srdce nie je len motivačná a hlboko spirituálna, ale aj praktická príručka, ktorá zmení vaše podvedomé vzorce správania. Následne zmeníte svoju energiu a vďaka tomu si pritiahnete do života všetko, čo si prajete: pravú lásku, viac peňazí, prácu svojich snov a podobne. „Verím, že vás pri čítaní zároveň pobavia moje príbehy zo života imigrantky v USA, inšpiruje vás moja cesta okolo sveta, dodá vám nádej ísť za vašimi snami a žiť váš krásny život naplno,“ dodáva Marieta.

Naozaj si uvedomila, že jej skutočným „právnickým" poslaním je obhajovať zákony vesmíru - nie tie, ktoré vytvorili ľudia a každý deň ich porušujú a vďaka nim pomôcť ľudstvu prekonávať imaginárne hranice strachu, ega či vlastnej mysle.

Týchto dvadsaťjeden vesmírnych zákonov vám okrem iného pomôže aj:

  • vyliečiť zlomené srdce a objaviť sebalásku,
  • zmeniť obmedzujúce presvedčenia ohľadne peňazí a pritiahnuť si do života hojnosť,
  • zbaviť sa strachu z vlastného podnikania,
  • objaviť svoje životné poslanie,
  • prehĺbiť svoju spiritualitu a začať meditovať,
  • nadobudnúť pozitívny vzťah k svojmu telu,
  • aktivovať svoju genialitu a zdroj veľkej vnútornej sily.

Ak vo svojom živote hľadáte zmenu, no neviete, ako na to, kniha Počúvaj srdce je tá správna.
„Keď som od Mariety prvýkrát počula o jej knihe, pomyslela som si: To je úžasné! Je priam geniálne, keď právnička napíše knihu o tom, že láska je nadradená všetkým ostatným zákonom. Marieta a jej cesta za poznaním 21 zákonov, ktoré vedú k hlavnému zákonu lásky, je nádherný príbeh sebaobjavovania. Pri čítaní tejto knihy lepšie porozumiete ohromnej sile, ktorú nosíte vo svojom vnútri a vďaka ktorej si môžete do života vniesť viac radosti, pokoja, zdravia, bohatstva a predovšetkým lásky. Ak to pochopíte, budete mať v rukách kľúč k vlastnej premene. Ak každý z nás vezme tento kľúč a otvorí dvere sebaláske, spolu zmeníme globálne vedomie,“ povedala na margo knihy Sylvia Dvořáková, PhD., spoluautorka bestselleru New York Times Your Hidden Riches – Unleashing the Power of Ritual to Create a Life of a Meaning and Purpose (Vaše skryté bohatstvo – Využite silu rituálu a začnite žiť plnohodnotný a zmysluplný život).

Foto: Motýľ, FB MO

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.