bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.sk10 výhercov v súťaži so sériou Tajné svety!

Konečne prišlo nové magické dobrodružstvo pre milovníkov fantasy...napríklad ako bol Harry Potter, či ďalšie skvelé série.
Nová séria Cestovná agentúra Tajné svety odštartovala naozaj fantasticky a veríme, že ste si užili čítanie prvej časti od L.D.Lapinski. Prezradíme, že v októbri sa môžete tešiť na druhý diel s názvom Iné svety.

Ak ste sa zapojili do našej veľkej súťaže o super ceny, a kúpili ste si knižku Tajné svety – určite sa už neviete dočkať vyhlásenia výhercov :)

Súťaž s Tajnými svetmi

Ďakujeme za všetky vaše ohlasy a komentáre – najmä ku knihe, ktorá sa vám nesmierne páčila. Je to dobrodružný a magický príbeh. My sme si veľmi obľúbili Flick Hudsonovú, neraz sa aj dobre pobavili, takže sme zvedaví na ďalšie jej cesty.

Vás sme sa pýtali, kam by ste chceli cestovať, keďže za posledný rok sme nemali až toľko príležitostí a možností. Medzi odpoveďami boli slovenské i zahraničné lokality, známejšie mestá, krajiny...ale aj netradičné destinácie.

K tete Zuzke, k babke a dedkovi, za bratom na Liptov...aj také boli odpovede. Tiež „cesta okolo sveta“, do filmového štúdia Harry Potter v Londýne, či do šikmej uličky... A aj Tibet, Omán, Srí Lanka, Island, Veľkonočné ostrovy, Nový Zéland, Izrael, Aljaška...
Bolo to veľmi zaujímavé čítanie, ďakujeme.

10 výhercov

Zapojiť sa do súťaže bolo jednoduché – vyplniť formulár s otázkou, kam by ste najradšej cestovali. A kúpiť si knihu Cestovná agentúra Tajné svety, papierovú alebo e-knihu.

1.cena: notebook získava Evelin Dúbravová.

2.cena: tablet dostane Anna Rybanská.

3.-5.cena: čítačku Kindle začnú používať Ľubica Sýkorová, Lujza Kollerová a Jana Kolečániová.

6.-10.cena: kufor plný kníh podľa vlastného výberu si vyzdvihnú títo piati výhercovia: Annamária Luptáková, Adriana Viktorínová, Natália Vaňová, Zuzana Miklíková Erika Horváthová.

BLAHOŽELÁME!
Všetkých výhercov oslovíme, aby nám poslali doklad o kúpe knihy s najneskorším dátumom nákupu 9.apríl 2021. Na základe toho im pošleme výhru. Ak by niektorý výherca nevedel predložiť doklad o kúpe, budeme žrebovať náhradného výhercu.

Ďakujeme a užívajte si čítanie aj naďalej.
Váš BUX.sk

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.