bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skVýlety po Slovensku – s deťmi i bez nich

Či už túžite po tichej prechádzke v prírode, po objavovaní zabudnutých tajomstiev historických pamiatok, alebo naopak po veľkom spoločenskom podujatí s najrôznejšími atrakciami, všetko z toho nájdete v tejto super knižke.

Už štvrté vydanie veľmi populárnej publikácie Výlety po Slovensku – s deťmi i bez nich.

Dumáte, kam vyraziť na výlet, aby bol zaujímavý pre vás aj pre vaše deti?
Hľadáte inšpiráciu a praktického radcu?
V tejto knihe nájdete výber tých najlepších slovenských lokalít, ktoré stoja za návštevu, či už cestujete s deťmi, alebo bez nich.

Kniha je prehľadne rozdelená na tematické okruhy ako hrady, múzeá, aquaparky, zoologické aj botanické záhrady, technické pamiatky ap. Vždy ku každej niekoľko strán konkrétnych tipov, takže vyberie si každý.

  • Za tajomstvami hradov a zrúcanín
  • Architektonické zaujímavosti
  • Kúpanie a vodný svet
  • Čo ukrývajú múzeá a galérie
  • Botanické a zoologické záhrady
  • Výlety loďou

To je len troška z ponuky tejto praktickej a užitočnej knihy. Vďaka praktickému triedeniu, mapkám, dôležitým upozorneniam aj informáciám o cenách a otváracích hodinách vám sprievodca ponúka možnosť čo najlepšej predstavy o konkrétnych miestach.

Nechýbajú ani rady o ideálnom dopravnom spojení a prístupe.
Publikáciu dopĺňajú stovky fotografií a ilustrácií, prehľadná mapa i kontakty, informácie, ktoré vám pomôžu naplánovať si výlet presne na mieru.

Priznajme si, že Slovensko je nesmierne bohaté na krásy a zaujímavosti najrôznejšieho druhu. Tak prečo ich nezačať objavovať? Praktický sprievodca Výlety po Slovensku – s deťmi i bez nich urobí polovicu roboty za vás – máte to všetko prehľadne zoradenú, už stačí len vybrať, naplánovať a vyraziť.

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.