bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skVýchod slnka na Bali. Čaká na vás najväčšie dobrodružstvo vášho života...

Pri pomyslení na jeho dokonalý, nádherný úsmev, úchvatné tmavomodré oči, chuť jeho pier na mojich perách, jemné dotyky dlhými tenkými prstami a jemnosť jeho vlasov na mojom líci som vedela, že nech už má život pre mňa nachystané čokoľvek, chcem, aby v ňom bol on...

Východ slnka na Bali je druhý diel série Letné lásky, neodolateľná dovolenková romanca, pri ktorej si vychutnáte exotické Bali, lásku i vášeň, romantiku...jednoducho, ak radi cestujete hoci aj zo svojho kresla prostredníctvom príbehov, toto je skvelá novinka.
Stiahnite si ju hneď teraz a čítajte v čítačke, na mobile alebo tablete.

PR manažérka Jaelee Tanová je síce úspešná v práci, no srdce má zlomené a vo svojom vnútri sa stále trápi pre starú lásku. A tak sa jedného dňa rozhodne pre zmenu. Opustí prácu v Miami a spontánne si kúpi letenku na úžasný exotický ostrov Bali s priam rozprávkovými plážami. Dúfa, že tu sa jej podarí zabudnúť.

Postupne zisťuje, že hoci sú aj na Bali ulice plné áut a motoriek, život tam plynie akosi pomalšie a krajšie... Najmä, keď stretne očarujúceho Škóta Alistaira, pri ktorom sa jej takmer okamžite  srdce rozbúcha rýchlejšie. Lenže zdanlivo predvídateľnú cestu jej skrížia nečakané udalosti, pri ktorých sa musí rozhodnúť, akým smerom sa v živote vyberie ďalej.

„Rád ťa spoznávam, Jaelee. Pekné meno.“
„Vďaka. Dali mi ho rodičia.“ Zasmial sa a mne došlo, že je to samozrejmé, veď väčšine ľudí predsa vyberajú meno rodičia. Jae, ty hlupaňa. „Prepáč, zvyčajne nebývam takto mimo. Mám trocha zastretú myseľ. To ten časový posun,“ dodala som.

Východ slnka na Bali je zábavný romantický príbeh, plný smiechu a lásky. Doslova pocítite dovolenkovú atmosféru, takže ak sa už neviete dočkať letnej dovolenky, ale tá je ešte mesiace pred vami – vychutnajte si ju aspoň cez tento príbeh.
Budú vás baviť aj priateľstvá, ktoré Jaelee nadviaže na Bali. Ako jej pomôžu nájsť si novú kariéru...je tam aj trošku rodinnej drámy...a najmä opisy prostredia a jedál, na ktoré dostanete chuť.

Sandy Barkerová

Spisovateľka a  cestovateľka, nekonečná romantička, vášnivá čitateľka, filmová fanúšička, milovníčka vína a  kávy. Zbožňuje objavovanie nových miest, outdoorové a  cestovateľské dobrodružstvá a ochutnávanie dobrého jedla a nápojov. Jej prvý román s  názvom One More Chapter (Ďalšia kapitola) vyšiel v  roku 2019. Nasledovali ďalšie diely v romanticko-cestovateľskej sérii a román s názvom The Dating Game (Zoznamka), ktorý sa odohráva vo fascinujúcom svete Reality TV.

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.