bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skVychádza unikátna autobiografia Karel Gott: Má cesta za štěstím

Jedna z najočakávanejších kníh tohto roka je nepochybne tá o Karlovi Gottovi. Jej autorom je pritom samotný niekoľkonásobný slávik Karel Gott, spevák, ktorého odchod zasiahol viac ako len Česko a Slovensko.

Posledné dielo slávneho speváka vychádza s oneskorením. Českej republike je to práve dnes, 14. júla pri príležitosti spevákových nedožitých 82. narodenín. Na Slovensku sa kniha objaví už o niekoľko dní. Unikátne dielo, ktoré v sebe zahŕňa viac ako 700 strán, 1800 fotografií a množstvo detailov o jeho súkromí, živote medzi hviezdami, koncertovaním a o cestách po svete, je práve dnes predstavené aj v zaujímavom videu.

Karel Gott: Má cesta za štěstím a predstavenie knihy vo videu

Video, ktoré pri príležitosti vydania knihy, vzniklo v spolupráci s niektorými priateľmi samotného Karla Gotta, pôsobí príjemne. Prezentuje knihu, niekoľko jej stránok, príbehov aj jej emóciu. Videom nás sprevádza Libor Bouček a na záver sa objaví aj samotná Ivana Gottová. Z knihy nám čítajú Miroslav Donutil, Jiří Bartoška, Oldřich Kaiser, Vojtěch Dyk a ďalšie známe osobnosti. Takmer polhodinové video ku knihe pristupuje uctivo a zároveň nám dáva jasnú predstavu o tom, čo od knihy z pohľadu čitateľa očakávať.

Krásne obsahovo bohaté dielo je prierezom jeho osobného života aj toho verejného. Odhaľuje mnoho tajomstiev a rovnako tak prináša pohľad na rôzne obdobia, trendy a spomienky dávne, aj tie nie až tak minulé. Poodhaľuje pozadia niektorých skladieb, koncertovania, svojich priateľov, priateľky, zahraničné cesty, aj príbehy, ktoré sme sa dosiaľ nemali odkiaľ dozvedieť a čítať o nich. To najrozsiahlejšie dielo, priamo z pera samotného maestra si môžete zakúpiť aj na bux.sk.

Kniha vypredaná veľmi rýchlo, avšak len dočasne

Prvý náklad knihy sa veľmi rýchlo vypredal. Dotlač je naplánovaná na začiatok augusta. Svoju knihu si môžete na BUX.sk objednať už dnes, hoci zásielky budú expedované až po naskladnení dotlače bez ďalších zdržaní. Neváhajte s nákupom a sledovaním opätovného naskladnenia. Rezervujte si ju v rámci predobjednávky už dnes. Krásna kniha je dielom významného umelca, ktorého pritom pre jeho spiev a maľovanie nenazývame spisovateľom. Nemala by chýbať v knižnici žiadneho nadšenca pre jeho hudbu, ako aj čitateľov so záujmom o životy slávnych. Od augusta opäť skladom. Objednávať môžete kedykoľvek na tomto odkaze.

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.