bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skVy ste ešte nepodľahli gumičkovaniu?!:)

Všimli ste si? Všetci pletú z gumičiek náramky, lienky, prstene, ozdoby na šnúrky na topánkach, prívesky v podobe sovy, chobotnice alebo štvorlístku, ale aj puzdro na mobily. Nové šialenstvo tak trochu pripomína mániu s céčkami spred pár desiatok rokov.

kniha GumičkovanieAj slovenský trh už zaplavili vrecúška s gumičkami a dokonca vychádza prvá kniha v slovenčine o Gumičkovaní.
Nielen deti, ale aj tínedžeri a dokonca dospeláci hľadajú nové a nové návody, ako si vytvoriť nejakú zaujímavú vecičku, s ktorou by sa následne pochválili, niekomu darovali, či nosili sami. Na vytvorenie tých najjednoduchších náramkov stačia dva prsty, prípadne háčik alebo miniprak, ktorý je pribalený k mnohým vrecúškam. Na zložitejšie výtvory treba krosienko, špeciálny stav, z ktorého sa v obchodoch stal doslova hit.

Objednajte si prvú knihu o Gumičkovaní v slovenčine
Kupit bux.sk

kniha Gumičkovanie bux.sk

Úžasná novinka na trhu, ktorá určite poteší nielen vaše deti, ale možno aj vás:-). Niektorí rodičia vravia – konečne sme si od toho nášho drobca oddýchli a pritom sa zabával kreatívnym a zdravým spôsobom. Veď si to priznajme – práve kvôli všelijakým technologickým vymoženostiam sa dnešné deti namiesto na ihriskách zgrupujú pred počítačmi a televízormi. Ak sa to nepáči ani vám, nechajte sa inšpirovať revolučnou novinkou Loom Bands, ktorá prináša zábavu takmer všetkým vekovým kategóriám.

kniha GumičkovanieJednoduchá slučka, ktorá umožňuje vytvárať jedinečné náramky, náhrdelníky, prstienky, náušnice, prívesky a mnoho ďalšieho. To je Loom Bands alebo tiež Gumičkovanie. Pletenie vlastných náramkov pomocou stavu (krosienok) je veľmi zaujímavá tvorivá činnosť, ktorá sa páči hlavne dievčatám a chlapcom od 7 do 13 rokov. Náramky sú veľmi populárne v USA a Kanade a teraz prišli aj do Európy a na Slovensko. Rodičia ocenia túto hračku, lebo je jednoduchá, nepotrebuje baterky, podporuje kreativitu a deti nesedia pri počítači.

Pomocou stavu (malých krosienok), gumičiek a háčika, ktoré sú súčasťou balenia, podporíte kreatívne myslenie každého dieťaťa. A možno aj to vaše:-) Náramky v rôznych farbách a dizajnoch očaria každé dieťa. Deti si ich môžu vytvárať pre seba alebo si ich medzi svojimi kamarátmi vymieňať. Okrem náramkov sú populárne tiež prstene, náhrdelníky alebo rôzne prívesky. Zručnejšie deti zvládnu aj taštičky, nádobky či peňaženky.

kniha Gumičkovanie

Nechajte sa inšpirovať novou knihou Gumičkovanie, kde nájdete 25 úžasných a úplne nových návodov na fantastické dúhové projekty. Nové inšpirácie oslovia začiatočníkov aj skúsenejších fanúšikov „gumičkovania“.
Naučíte sa, ako urobiť:
– puzdro na mobil,
– sedmokráskový náramok,
– remienok na hodinky,
– sponky do vlasov,
– ozdobu na ceruzku,
– dúhový prsteň,
– rokerský náramok,
– ornament so snehuliakom,
– mäkkú strapatú loptičku,
– ozdobu na šnúrky do topánok,
– obojok s ozdobou,
– kornút so zmrzlinou,
–  a mnoho ďalších projektov.

Rainbow loom je malý plastový stav, krosienko, na ktorom sa dajú zhotoviť z pestrofarebných gumičiek famózne veci. Krása fenoménu tkvie v tom, že budete mať originálny doplnok, ktorý nikto iný nenapodobní a ktorý dokáže urobiť povedzme aj prváčik v škole.
Ku krosienku potrebujete už len loom bands gumičky, skvelé, pestrofarebné a pružné gumičky.

gumičkovanie

Okrem nápadov potrebujete na gumičkovanie aj samotné gumičky, krosienko, háčik... Máme pre vás tip – XXL balenie Gumičiek, v ktorom nájdete až 4200 gumičiek v 21 rôznych krásnych a žiarivých farbách, krosienko, 50ks S klipov na ukončenie a to všetko v praktickom kufríku na triedenie gumičiek.
kniha Gumičkovanie | kniha Gumičkovanie Ak iba začínate a stačí vám menšie balenie, skúste Starter Set so 600 kusmi, krosienkom, minikrosienkom, háčikom a S klipmi na ukončenie. A keď už gumičkovaniu podľahnete:-), predáva sa aj balenie Náhradných gumičiek v akcii za necelé euro. Nájdete v ňom 200 ks gumičiek v dvoch farbách.

Pozrite si ďalšie zaujímavé produkty v sekcii Kreativita
Kupit bux.sk

Gumičkovanie je super zábava vhodná od školáčikov až po mladších tínedžerov. Farebné a kreatívne výtvory vás veru tak skoro neomrzia. Je to rýchle, ľahké a výsledok stojí určite za to. Deti si pri vytváraní rôznych vecí trénujú motorické zručnosti, posilňujú koncentráciu, tvorivosť a kreativitu. Rozvíjajú si tiež estetické cítenie a schopnosť nachádzať originalitu.

Milan Buno, 25.9.2014

Poštovné zadarmo bux.sk knihy

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.