bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skVšetko o ochorení štítnej žľazy

Ak vás trápia chronické zdravotné problémy, nie ste sami. Naopak, patríte medzi milióny ľudí trpiacich nevysvetliteľnými symptómami. Už sto rokov čakáme od lekárov bližšie vysvetlenia problémov štítnej žľazy, no tie stále neprichádzajú. Ani najväčší odborníci celkom nechápu, čo naozaj spôsobuje vaše utrpenie. Aj za rakovinou štítnej žľazy sa skrýva viac, ako nám tvrdia.

Autor bestsellerov New York Times Medicínske médium a Liečivá sila potravín Anthony William napísal ďalšiu knihu plnú zaujímavých faktov a tipov.
V knihe Štítna žľaza podáva informácie, s ktorými sa pacienti ešte nestretli. Problémy osvetľuje z nového pohľadu a rovnako prináša aj nový pohľad na ich liečbu.

Nemusíte podľahnúť zúfalstvu, ak už štítnu žľazu nemáte. Za ochorenie štítnej žľazy nemôže ani genetika. Dnešné diagnózy chorôb štítnej žľazy nevysvetľujú roky trápenia a boja so záhadnými symptómami.
Nemusíte čakať ďalších 10, 20, 30 alebo viac rokov, kým medicína nájde skutočné odpovede. Nemali by ste už stráviť ani deň, nieto ešte desaťročie pripútaní na lôžko, prežívajúc zo dňa na deň s pocitom, že zdravie vám nikto nevráti.

V knihe Štítna žľaza prináša Anthony William revolučný pohľad na epidémiu ochorení štítnej žľazy. Povzbudzuje čitateľov, aby sa sami stali odborníkmi na svoju štítnu žľazu. Podrobne vysvetľuje, kde je hlavný problém, ako aj to, čo sa skrýva za zápalom, autoimunitnými ochoreniami a množstvom ďalších symptómov a chorôb.
Nakoniec poskytuje návody, ako si možno zmeniť život, zachrániť štítnu žľazu a prinavrátiť si zdravie a vitalitu. Anthony pristupuje k problematike  ako doposiaľ nikto iný a prináša skutočné výsledky, čo  dosvedčia aj milióny jeho fanúšikov a nasledovateľov.

Štítna žľaza

Štítna žľaza je dnes pálčivou témou na poli zdravia. Všetky generácie od dospelých a ich rodičov cez mladých až po deti, čoraz viac ľudí, najmä žien, počúva, že za ich únavu, priberanie, otupenosť mozgu, problémy s pamäťou, bolesti, tŕpnutie a necitlivosť, nespavosť, vypadávanie vlasov, návaly tepla, precitlivenosť na teploty, zápchu, nafukovanie, úzkosť, depresiu, búšenie srdca, stratu libida, nepokojné nohy a mnoho ďalších problémov môže práve štítna žľaza. Všetci by preto radi vedeli, ako sa vymaniť z jej vplyvu.

Hoci sa štítnej žľaze dostáva stále viac pozornosti, jej symptómy nemiznú a chorí sa neuzdravujú. Diagnózy ako Hashimotovatyreoiditída alebo hypotyreóza nevysvetľujú rad zdravotných ťažkostí, ktorými pacienti trpia.
Nikto si totiž nevšíma zásadný problém: problém so štítnou žľazou nie je skutočným pôvodcom choroby. Problémy štítnej žľazy sú len jedným z príznakov niečoho väčšieho ako táto malá žľaza na krku. Ide o čosi, čo je rozšírené v celom tele, o čosi invazívne, čo má na svedomí nekonečný zoznam symptómov a ochorení, ktoré sa pripisujú štítnej žľaze.

„Keď  som si prečítala knihu Štítna žľaza,  rozšírila som  svoj prístup k liečbe  pacientov štítnej žľazy a sledujem úžasné, uspokojujúce a radostné výsledky,“ napísala Prudence Hallová, zakladateľka a vedúca lekárka zdravotnej inštitúcie The Hall Center.

V knihe Štítna žľaza si prečítate informácie, ktoré nepripomínajú nič, čo ste už počuli. Je načase, aby ste získali kontrolu nad svojím zdravím a stali sa odborníkom na štítnu žľazu. Okrem iného sa dozviete o skutočných príčinách a účinnej liečbe desiatok symptómov a ochorení, ako sú:

-          bolesti
-          úzkosť a depresia
-          autoimunitné ochorenia
-          otupenosť mozgu a neschopnosť sústrediť sa
-          rakovina
-          Epsteinov-Barrovej vírus
-          tehotenské komplikácie
-          únava
-          mononukleóza
-          fibromyalgia a chronický únavový syndróm
-          rednutie a vypadávanie vlasov
-          Hashimotovatyreoiditída
-          bolesti hlavy a migréna
-          búšenie srdca
-          závraty
-          hypertyreóza
-          hypotyreóza
-          symptómy menopauzy
-          nevysvetliteľné priberanie
-          poruchy spánku
-          tŕpnutie a necitlivosť

Anthony William

Odnepamäti sa objavujú správy o ľuďoch, ktorí majú mimoriadne schopnosti predstavujúce iné poznanie s takmer zázračnými schopnosťami. K nim patrí aj liečiteľ Anthony William – má neskutočný dar, vďaka ktorému zvolí ten najúčinnejší spôsob liečby. Svojimi radami a odporúčaniami pomohol tisíckam pacientov po celom svete vrátane filmových a rockových hviezd, miliardárov a profesionálních športovcov.
Autor sa stal neoceniteľným zdrojom informácií aj pre lekárov, ktorí potrebujú pomoc pri riešení tých najťažších prípadov. Keď svoje vedomosti v roku 2015 sprístupnil čitateľskej verejnosti, razom sa stal jeden z najpredávanejších svetových autorov. Napísal Medicínske médium a Liečivá sila potravín.
Teraz vyšla tretia kniha Medicínske médium: Štítna žľaza a pripravuje sa štvrtá Medicínske médium: Pečeň.

Milan Buno, literárny publicista

 

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.