bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe iBux.skVlogerka Lucy Pug má svoj príbeh

„Vždy som si s obľubou zakladala rôzne diáre, zošity, kde som si písala zážitky, spomienky a iné príbehy zo života,“ zdôveruje sa Lucia. „Obsahovali mnoho obrázkov, ktoré som si vystrihovala z lifestylových časopisov a dokresľovala podľa vlastnej fantázie. Už vtedy som verila v pozitívne myslenie, ktoré ma privedie k splneniu mojich snov. A preto som si do pár stránok v mojom diári vlepila obrázky, ktoré zobrazovali veci, po ktorých so túžila. Postupom času som sa s mojimi tajomstvami prestala zdôverovať a diár zapadol prachom.“

Lucy Pug si splnila sen. Jedna z najznámejších a najúspešnejších vlogeriek vydala svoj vlastný motivačný diár. Už v detstve hovorili, že má umelecké cítenie. Bavili ju všetky kreatívne činnosti. A kombinácia módy a kreslenia. Aj preto jej diár Každý rok má svoj príbeh vyzerá tak štýlovo.

Ako tvrdí, „tento diár vás bude sprevádzať životom, na cestách, zažijete s ním veľa zážitkov a bude neustále pri vás. Zároveň som vďačná, že sa mi splnil tento môj ,,malý” sen. Toto je môj prvý diár, v ktorom nájdete aj kúsok mňa.“

V jej motivačnom diári nájdete nielen motiváciu, priestor na písanie snov, spomienok a  zážitkov, ale aj zopár obľúbených receptov, krásnych citátov a skúsenosti i rady zo života. Napríklad 5 tipov pre zdravie, 5 beauty tipov, ktoré vám uľahčia život, alebo Mojich 5 tipov v boji proti akné.
„Veľ ký ničiteľ sebavedomia, ktorý ma trápil veľmi dlhú dobu. Naučila som sa pár tipov, ktoré musím dodržiavať, aby moja pleť bola čistá a hlavne bez tej potvory,“ prezrádza Lucy.

V časti 5 rád, ako mať zo seba lepší pocit napríklad píše: „Každý z nás má raz za čas obdobie, kedy je nešťastný zo svojich výsledkov. Veľakrát sa snaží na sebe pracovať, ale napriek tomu nie je spokojný. Týmto obdobím som si už prešla aj ja a občas sa to vráti. Čo vtedy robím? Tu je mojich pár rád, ako mať zo seba lepší pocit...“

„Sen, ktorý nemáš, sa ti nikdy nemôže splniť.“
Mark Victor Hansen

Lucy Pug alias Lucia Hrušková je obľúbená youtuberka nielen na Slovensku, ale aj v susednom Česku. Na Youtube, Facebooku aj Instagrame má státisíce fanúšikov.

Súčasťou diára Každý rok má svoj príbeh sú aj fotografie či samolepky vložené na konci knihy: sú na nich rôzne symboly a heslá ako To Do, nezabudni, činka ako motivácia na cvičenie, či pohárik so slovkom Párty. Na ďalších je zasa popcorn a Kino, dve prepletené ruky a Rande, či štýlové obrázky šiltovky, tenisky, mikiny alebo ruksaku.

Milan Buno, 18.11.2017

 

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.