bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skViete, čo jete? Naučte to aj deti!

Máte radi vyprážaný syr s hranolčekmi a tatárskou omáčkou? A viete, že keď toto jedlo budete jesť často, môžete skončiť v nemocnici? A čo tak kupované jahodové zákusky so želatínou? Vedeli ste, že obsahujú zomleté červené chrobáčiky, kože a kosti? Tiež nedokážete povedať dosť chrumkavým čipsom? My vieme prečo!

http://data.bux.sk/book/037/897/0378979/medium-vies_co_jes.jpgKonečne vytvorili detskú kuchárku pre statočných malých kuchárov, ktorí nielenže sa neboja naučiť, ako zdravo variť, ale sú tiež odhodlaní odhaliť pravdu o zložení, o postupe prípravy a hlavne o následkoch dlhodobej konzumácie všeobecne veľmi obľúbených, no často značne škodlivých „pochúťok“.
Volá sa Vieš, čo ješ?

A o aké hriešne maškrty ide?
Autori si posvietili na sladké (sladené malinovky, čokoládové náhrady, točenú zmrzlinu, sladké pečivo, torty a zákusky, cereálie a müsli tyčinky), vyprážané (syr, hranolčeky, kura, rybie prsty), umelo konzervované (instantné polievky a hotové pokrmy z konzervy) a ďalšie neodolateľné „blufy“ (hamburgery, tavené syry, obložené bagety, pochúťkové šaláty, údeniny, krabie tyčinky).

Táto kniha jednoducho nebude klamať a prostredníctvom 20 šokujúcich komiksov vám na rovinu ukáže, čo vlastne jete, a vzápätí vám ako alternatívu nezdravých jedál ponúkne podrobný postup prípravy 20 zdravých, chutných a maximálne nápaditých receptov doplnených navyše cennými tipmi a vylepšeniami.

Objednajte si novinku Vieš, čo ješ?
Kupit bux.sk

lekarkaTo všetko a ešte oveľa viac vám prezradí sympatická pani doktorka Miša Nebolítová, ktorá bude dôležitým orgánom v ľudskom tele vysvetľovať, prečo ochoreli, a pomocou zdravej stravy im prinavráti stratenú kondíciu.

V zdravej detskej kuchárke Vieš, čo ješ? nájdete:

* 20 šokujúcich komiksov odhaľujúcich postup výroby nezdravých jedál, z ktorých vám zostane nevoľno od žalúdka
* 20 úžasných receptov na prípravu zdravého variantu nezdravých jedál,  na ktoré sa vám budú zbiehať slinky
* 10 životne dôležitých orgánov ľudského tela
* 2 prehľadné anatomické „mapy“ ľudského tela so všetkými dôležitými orgánmi
* 1 múdru pani doktorku, ktorá si vie so všetkým poradiť
* 1 odnímateľnú tabuľku najpoužívanejších éčok do vrecka

Milan Buno, 18.6.2016

komix

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.