bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skVášnivé a osudové Stretnutie

Nesprávne rozhodnutia nás niekedy privedú k správnym ľuďom...

kniha Stretnutie bux.skEmily a Gavin. Sympatická dvojica z novinky Stretnutie. Z knihy, ktorá preslávila Gail McHughovú a zaradila ju medzi autorov bestsellerov podľa rebríčka New York Times. „Stretnutie vás od prvých viet nepustí, až kým knihu nedočítate. Je to úžasná emocionálna jazda, po ktorej budete doslova drankať ďalšiu knihu autorky,“ píše sa v USA Today.

Po skončení vysokej školy a nečakanej matkinej smrti sa Emily Cooperová presťahuje do New Yorku, aby tam začala nový život so svojím novým priateľom Dillonom Parkerom. Je mu vďačná, že počas jej najťažších chvíľ bol pozorný, starostlivý a veľkodušný. Nevie si predstaviť život bez neho – aj keď vnútorný hlas ju napomína, aby spomalila.

Emily si na začiatok nájde prácu v reštaurácii – a potom stretne Gavina Blaka.
Gavin, bohatý a známy plejboj, je nebezpečne príťažlivý a očarujúci muž. Ich prvé stretnutie je krátke, no stačí na to, aby sa v Emily prebudili všetky zmysly. Ich cesty sa nečakane znovu skrížia a vzájomnú príťažlivosť už nemožno zastaviť. Emily sa tomu pre pocit viny voči Dillonovi bráni, ale Gavin sa nemieni vzdať bez boja. Lenže dôvera je krehká, sklamanie obrovské a napokon sa schyľuje k unáhlenej svadbe...

Jej myseľ neľútostne bojuje proti tomu, čo jej telo vie už dávno.
Túži po Gavinovi... šialene.

Keď však Dillon ukáže svoju pravú tvár, Emily vie, že musí niečo urobiť, inak zničí všetkých vrátane seba. Ale ako sa má rozhodnúť, keď nemôže veriť ani vlastnému srdcu?

Gail Mchughová stretnutie kniha

Stretnutie je stelesnenie príbehu o veľkej láske.“
- New York Times

Pripravte sa, že si budete obhrýzať nechty, trhať vlasy, kričať, milovať a budete mať jednu z najhorších opíc vo svojom živote. Budete omámení. To sexuálne napätie a divoká vášeň sú miestami na nevydržanie. Táto kniha je návyková. „Milovala som každú minútu s týmto príbehom,“ vyznala sa bestsellerová autorka New York Times a USA Today Michelle A.Valentine.

Začítajte sa do horúcej a vášnivej novinky Stretnutie.

Milan Buno, 1.4.2015

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.