bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skUzdravenie ako cesta k slobode

Po celosvetovom úspechu, ktorý zožala kniha Dobré vibrácie, dobrý život, pokračuje mentálny kouč Vex King v šírení pozitívnej energie a umenia sebalásky. So svojimi čitateľmi sa delí o pôsobivú techniku vnútorného uzdravenia, ktorá mu pomohla vymaniť sa z pút svojej pohnutej minulosti, uzdraviť emocionálnu bolesť i traumu.

Vydajte sa s Vexom na cestu za lepším „ja“ a nájdite vnútorný pokoj. Máte to vo svojich rukách.
Je tu novinka Uzdravenie ako cesta k slobode.

„Myšlienka napísať túto knihu sa rodila dlho,“ tvrdí Vex King. „Nakoniec som ju napísal, pretože môj život nebol vždy jednoduchý, a viem, že ani vy to nemáte vždy ľahké. Vytvoril som ju, lebo vďaka rozvíjaniu a využívaniu techník vnútorného uzdravenia, o ktoré sa s vami podelím, som sa dokázal zbaviť ťaživej minulosti a vyliečiť si emocionálnu bolesť a traumu. Pomohol som aj iným, aby pokročili vpred na svojej ceste uzdravenia.“

Vnútorné uzdravenie je proces odpútania od starých návykov, vytvorenia nového, posilňujúceho systému presvedčení a prijatia neznámej budúcnosti s dôverou vo svoje sily a schopnosti – bez ohľadu na to, čo nám príde do cesty. Uvedomíte si, že môžete smelo kráčať vpred s dôverou a vytrvalou vierou vo vlastnú nezlomnosť a silu.

Trauma je pretrvávajúca emočná a psychická bolesť prameniaca z prežitej skúsenosti a náš mozog ju z nejakého dôvodu nedokáže náležite spracovať. Možno je to preto, lebo nás daná skúsenosť rozrušila, šokovala, nahnevala, vystrašila, alebo sme jej nerozumeli, pretože sme boli príliš malí a náš mozog ešte nebol dostatočne vyvinutý, aby ju dokonale spracoval. Trauma však môže byť aj menej viditeľná – mätúce, zahanbujúce alebo ponižujúce skúsenosti sa v nás môžu usadiť ako hlboké emočné zranenia, ktoré nik iný nepostrehne.

Jedno je pri traume isté: všetci sme ju v nejakej forme zažili, ale takmer nikoho z nás od malička neučili, ako sa s ňou vysporiadať. V dôsledku toho sa mnoho ľudí uchyľuje k užívaniu rôznych liekov, ktoré im pomáhajú zvládať emočnú, telesnú alebo duševnú bolesť.

Vex priznáva, že nie je lekár ani psychológ a táto kniha neslúži ako náhrada lekárskej starostlivosti ani pomoci profesionálneho terapeuta. Ako mentálny kouč úspešne pomohol státisícom ľudí online aj offline – od celebrít a biznismenov až po ľudí, ktorí boli presvedčení, že šťastie a úspech sa ich netýka. Pomohol im vytvoriť si nové, účinné spôsoby myslenia, ktoré vnesú veľkolepé, pozitívne zmeny do ich života.

Cieľom knihy Uzdravenie ako cesta k slobode je poskytnúť nástroje potrebné na to, aby ste dospeli k rovnakým výsledkom. Ak práve chodíte na terapiu alebo sa s ňou chystáte začať, táto kniha môže byť užitočným doplnkom.

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.