bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe iBux.skUž ste napísali Ježiškovi?!

Vedeli ste, že u nás na Bux.sk môžete napísať Ježiškovi? Že vybrať si môžete akúkoľvek knižku z našej ponuky a Ježiško vám ju donesie pod stromček. Teda nie celkom on...ale veď čítajte a píšte:)

http://www.ceskyjezisek.cz/userfiles/JEZISEK_s_perem_web.gifUž sa aj vám stalo, že ste dostali na Vianoce knihu, ktorú ste už mali doma, alebo ste ju už  čítali (požičanú z knižnice), prípadne by ste radšej chceli úplne inú knihu? A možno ste aj vy darovali pod stromček knihu, pri ktorej mal obdarovaný takéto pocity.
Nie vždy sa nám podarí trafiť do vkusu druhého a preto je najistejšie napísať Ježiškovi, s ktorým BUX.sk tento rok spolupracuje. Ako to teda funguje? Tu sú dva príklady našich čitateľov:

Napíšte Ježíškovi

http://data.bux.sk/book/020/171/0201714/medium.jpg1)     Janka strašne túži dostať na Vianoce Snehuliaka od Jo Nesba:
-         Pri každej knihe na Bux.sk je vpravo rámček „Želáte si túto knižku pod stromček?“ Janka  naň klikne a otvorí sa jej už pripravený list pre Ježiška.
-         Janka vyplní e-mail svojho partnera Petra, lebo toho má Ježiško osloviť. Napíše svoje meno a svoj e-mail. Odošle a hotovo:-)
-         Ďalej to má v rukách náš Ježiško, ktorý doručí toto želanie Jankinmu partnerovi Petrovi s tým, že Janka by strááášne chcela Snehuliaka od Jo Nesba a že či jej ho kúpi pod vianočný stromček.
-         Peter si môže kliknúť priamo na link a kúpiť danú knihu a pozor! Ešte môže ušetriť aj 2 eurá! Ježiško mu nielen doručí Jankinu prosbu, ale pridá aj kupón na zľavu 2 EURÁ pri nákupe na Bux.sk.
-         Peter sa poteší, že nemusí vymýšľať, čo by Janke kúpil na Vianoce a dá jej presne to, čo si želá. Navyše si pomädlí ruky, že ešte aj ušetrí dve eurá. No kde vám dnes len tak za nič dajú dve eurá?:-)

2)     Na smrť a Nebíčko v papuľkeMiro rozmýšľa, čo by tak dal na Vianoce pod stromček svojim rodičom. Vie, že milujú knihy, ale nechce to zisťovať priamo...
-         A tak im pošle napríklad takýto e-mail: „Ahojte mami a oco. Našiel som super vec. Na www.bux.sk majú Ježiška, ktorý  pomáha plniť úprimné želania. Pri každej knihe je vpravo taký rámik s textom „Želáte si túto knižku pod stromček?“ Stačí si vybrať knižku, ktorú by ste chceli pod stromček a kliknúť na ten rámik. Vyplníte údaje a Ježiško za vás spraví všetko ostatnéJĽúbim vás, Miro.“
-         Na druhý deň príde Mirovi správa od Ježiška, že jeho rodičia by chceli nového Žídeka Nebíčko v papuľke a pre oca triler Na smrť od Kariku. Odfrkne, že predsa písal ´knihu´, nie dve knihy, ale dobre...veď sú to rodičia.
-         Miro klikne na odkaz, objedná knihy a vpíše kód zľavového kupónu, takže sa mu odrátajú 2 eurá. Pobozká si zlaté ručičky, ako dobre to vymyslel a ešte aj ušetril.

Tak čo, ako sa vám pozdáva náš knižný Ježiško?:-)
Vyberte si knihu, napíšte mu a možno si tú svoju nájdete pod stromčekom aj vy. Vaši partneri, príbuzní, kamoši či sused vám určite radi kúpia nejakú dobrú knižku.
Každý adresát, ktorému Ježiško doručí správu, získa kupón na zľavu 2 EURÁ, ktorú môže použiť kedykoľvek do konca roka.

Napíšte Ježíškovi

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Komentáre

(19. novembra 2012 v 21:41)
taký našepkávací Ježiško je super nápad - to si teda premyslím