bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skToto je Cesta ľadového muža

Dosiahnite dlhotrvajúce zdravie s metódou Wima Hofa. Objavte tajomstvo dlhého života.

Veda potvrdila, že legendárna metóda Wima Hofa postavená na dychových cvičeniach a otužovaní podstatne zvyšuje energiu, zlepšuje prekrvenie, znižuje stres, podporuje imunitný systém, posilňuje telo a úspešne bojuje s mnohými chorobami.

Nová kniha Cesta ľadového muža je ideálnym doplnkom k jeho predošlej, veľmi úspešnej knihe Metóda Wima Hofa. Vďaka dlhoročnému odhodlaniu a pokusom na vlastnom tele zistil Wim ako ovládať vlastné telo. Zabehol polmaratón pri mínus tridsiatich stupňoch iba v šortkách. Preplával niekoľko stoviek metrov pod ľadom, hodinu a pol sedel v nádobe s ľadom bez toho, aby sa mu zmenila telesná teplota a zrýchlil svoj metabolizmus o tristo percent.

 

„Techniky Wima Hofa mi pomohli vyriešiť problém s črevami, keď nič iné nezaberalo. Vyskúšal som všetko. Kniha Cesta ľadového muža by mala patriť medzi povinné čítanie.

Svet si práve začína uvedomovať, akým úžasným darom je Wim Hof,“ tvrdí MARK JOYNER, zakladateľ systému Simpleology.

 

Cesta ľadového muža ponúka nielen vedecké dôkazy, ale aj kroky, vďaka ktorým môže každý prevziať svoj mozog znovu do vlastných rúk, zvýšiť si odolnosť voči chorobám a naštartovať liečebné procesy vo vnútri. Zistite ako na ľadové dlane a chodidlá, či krčové žili. Je to praktická kniha s konkrétnymi návodmi na dýchanie, ktoré vysvetľuje cez biológiu a chémiu.

V tejto knihe sa venuje venovať metóde, ktorá spája dychové cvičenia, otužovanie a odhodlanie. Je pomenovaná podľa Wima Hofa, keďže práve on tieto tri zložky spojil. Zároveň to má aj praktické dôvody – preslávil sa po celom svete ukážkami svojej výdrže v chlade.

Metóda sa zakladá na rokoch Wimovho tréningu v prirodzenom prostredí. Už veľmi dlho testuje limity svojho tela a vystavuje sa extrémnym výzvam. Okrem iného pritom zistil, že je schopný ovládať telesné funkcie spôsobom, aký veda dovtedy považovala za nemožný.

 

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.