bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skTipy a recepty pre vaše telo i ducha

 „Keď sa vám zdá život ťažký, je to často znamením veľkých zmien. Krízy preto vždy predstavujú výzvu pre osobný rozvoj. Prirodzené prostriedky nás môžu na tejto ceste podporiť a zároveň aj zmierniť problémy, ktoré sa vo chvíľach prenikavých zmien objavia,“ vysvetľuje úspešná autorka a liečiteľka Aruna Meike Siewert. Tvrdí, že aj kríza predstavuje šancu, preto ju treba využiť. Vyskúšajte to a nechajte si poradiť jej knižkou

http://data.bux.sk/book/038/080/0380805/medium-prirodne_psychofarmaka.jpg

prirodone psychofarmakaÁno, rôzne psychické problémy ako apatia, nespavosť, vnútorný nepokoj, syndróm vyhorenia ap. sa nemusia liečiť len chemickými liekmi. O tom, ako sa s nimi vyrovnať prírodnou a prirodzenou cestou sa dočítate v knihe Prírodné psychofarmaká.
Možno trochu zložitý a odstrašujúci názov, ale v knihe nájdete množstvo užitočných tipov a rád. Obsahuje aj prehľad psychických problémov s príslušnými rastlinnými liečivami bez vedľajších účinkov.

V prvej teoretickej časti sa dozviete o psychických problémoch, terapiách, o chemických psychofarmakách a aký majú na náš organizmus negatívny účinok.

V druhej praktickej časti ponúka autorka prírodnú medicínu – osvedčené liečivé rastliny a ich využitie. Podrobné informácie o Bachových kvetoch či návod ako absolvovať „Liečivé cesty“.

Nájdete tam aj tipy a recepty na psychické problémy ako:

Nedostatok motivácie
Strach
Nechutenstvo
Depresívna nálada
Chronický únavový syndróm
Poruchy koncentrácie
Bezradnosť
Smútok
Stres

Objednajte si novinku Prírodné psychofarmaká.
Kupit bux.sk

Vďaka prírodným liečivám môžete obnoviť svoj pokoj a istotu. Získať novú energiu do života. Naučíte sa lepšie zvládať náročné životné obdobia a osvojíte si samoliečebné sily svojho vnútra. S pomocou novej knižky Prírodné psychofarmaká odhalíte svoje potreby a objavíte úžasný svet liečivých rastlín.


ROZMARÍNOVÉ VÍNO

Toto víno pomáha v stave vyčerpanosti.
Zmiešajte 1 l červeného vína a 20 g sušeného rozmarínu alebo 20 g čerstvých hrozienok. Nechajte zmes 5 dni postáť, denne ju potraste. Preceďte a pite denne až 3 kalíšky vždy pred jedlom. Dostane vás to zase do formy a pomôže prekonať namáhavé obdobie. Neužívať v tehotenstve, pri vysokom krvnom tlaku a poruchách spánku. Nie je vhodné pre deti.

lieky

Uvedomili ste si už, že často sa už pri prvých náznakoch prípadne známkach psychických problémov predpisujú a užívajú psychofarmaká, napríklad pri depresívnej nálade alebo miernej či stredne ťažkej depresii, poruchách spánku a psychosomatických poruchách, miernych formách úzkosti, pri pocite bezbrannosti, neistoty, slabosti, problémoch s koncentráciou, nechutenstve, nedostatku motivácie alebo pri začínajúcom syndróme vyhorenia v dôsledku pracovnej preťaženosti.

Pritom tu neraz môže byť dobrou alternatívou využitie prírodných prostriedkov bez vedľajších účinkov, ktoré majú často dlhodobý účinok.

medicinkaKniha Prírodné psychofarmaká vám chce pomôcť psychické problémy najprv presnejšie zaradiť a potom, v prípade potreby, podniknúť správne kroky. Ľahšie, prípadne začínajúce problémy sa neraz dajú vynikajúco riešiť pomocou prírodných liečebných prostriedkov, ku ktorým okrem liečivých rastlín a tridsiatich ôsmich Bachových kvetov patria aj Liečivé cesty. Takto môžeme zabrániť, aby problémy nezapustili korene.

„Najúčinnejšia medicína je prirodzená liečivá sila,
ktorá sa nachádza v každom z nás.“
HIPPOKRATES

Milan Buno, 15.9.2016

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.