bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skTáto Manželská pasca sa vám bude páčiť!

Máte chuť na dobrú romantiku, trošku erotiky, veľa vášne a dávku výborného humoru? Jennifer Probstová píše mimoriadne sviežim štýlom a pre jej knihách si rozhodne oddýchnete. Už jej prvý diel voľnej „milionárskej manželskej série“ Dohodnuté manželstvo sa stal bestsellerom a zaradil sa do TOP 10 najlepších kníh Amazonu za rok 2012.

Podobný úspech zaznamenala aj Manželská pasca, ktorá práve vyšla v slovenskom preklade. Príťažlivý a zatiaľ nezadaný milionár Michael Conte chce splniť sľub, ktorý dal otcovi na smrteľnej posteli: nájsť si nevestu. Poslušnú žienku domácu, ktorá zapadne do jeho tradičnej rodiny žijúcej v Taliansku.

Musí to urobiť rýchlo, pretože podľa tradície sa má oženiť najprv najstarší brat, hlava a ochranca rodiny, a až potom prídu na rad mladšie sestry. Jedna z nich, Venezia, sa už nevie dočkať.
Michael jej chce vyhovieť, sám však netúži viazať sa, preto formálne požiada o ruku temperamentnú, voľnomyšlienkarskú Američanku Maggie Ryanovú. Módna fotografka Maggie nemá s mužmi dobré skúsenosti, ale napokon súhlasí. Dohodnú sa, že ak ona bude počas fotografovania v Miláne hrať novopečenú manželku, Michael prestane pliesť hlavu jej najlepšej kamarátke Alexe, aby neohrozoval jej šťastné manželstvo.
Lenže osud sa s nimi nečakane zahrá a už krátky pobyt v Taliansku spôsobí, že medzi Michaelom a Maggie sa prudko rozhorí plameň vášne. Stane sa napokon ich manželstvo tou najvábivejšou pascou? A má vôbec zmysel vzťah bez lásky?

Probst

Probstovej knihy si získali milióny čitateliek po celom svete najmä vďaka podaniu. Už prvá kniha bola plná iskrivých dialógov, komických situácií, vášne a inteligentného humoru. Nie vždy sa podarí autorovi neskĺznuť do patetizmu, k lacným fintám, plochým postavám. Probstová je jednoznačne zručná rozprávačka.

Len na pripomenutie...

Prvá kniha manželskej série Dohodnuté manželstvo rozpráva príbeh o majiteľke kníhkupectva Alexe. Chce zachrániť rodinný dom, o ktorý môžu jej rodičia prísť. Nemajú však peniaze.
Miliardár Nicholas sa zasa môže dostať k veľkej firme a peniazom od strýka, ktorý dostal infarkt a odkázal mu to v testamente pod jednou podmienkou: Nick sa musí čo najskôr oženiť a manželstvo musí trvať aspoň rok. Nick neverí na manželstvo, ale dostane nápad...

Viac nebudem prezrádzať – prečítajte si Dohodnuté manželstvo a potom siahnite aj po aktuálnej novinke Manželská pasca. Ak totiž rady relaxujete pri čítaní, Jennifer Probstová je rozhodne dobrá voľba.

 

 

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.