bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skTakto získate sexi ploché bruško

Myslíte si, že ploché bruško je len výsadou tých, čo do úmoru cvičia, trénujú a takmer nič nejedia? Že to je tak pre ľudí na obálkach časopisu People. Pre ľudí s osobnými trénermi, s vlastnými odborníkmi na výživu a stravovanie, s vlastnými strojmi na odsávanie tuku v suterénoch svojich domov v Beverly Hills? Ale obyčajní ľudia ako vy a ja?! Nuž, naše sebavedomie trpí pri každom nutnom vyzliekaní sa do plaviek. Priznajme si to. Vždy nás pichne väčšia či menšia nespokojnosť s faldami okolo pása a stále častejšie trpíme zdravotnými následkami nechceného priberania na váhe. Ale dá sa to zmeniť. Počuli ste už o programe ZERO BELLY?

sexi ploche bruchoDavid Zinczenkoje autor bestsellerov o zdravej strave a výživový špecialista.
Ako vydavateľ ABC News o výžive a zdraví, výkonný riaditeľ Men’s fitness a bývalý šéfredaktor časopisov Men’s Health, Women’s Health a Prevention sa celú svoju kariéru venoval štúdiu brušného tuku: kde sa tvorí, čo nám spôsobuje a ako sa pred ním môžeme brániť.

V jeho knihe Diéta ploché brucho sa dozviete, prečo niektorí z nás majú problém schudnúť, kým iní sú štíhli. Vysvetľuje, ako niektoré jedlá povzbudzujú naše tukové gény, a naopak uvádza zoznam deviatich jedál, ktoré tieto gény „vypínajú“ a tak umožňujú jednoducho, rýchlo a natrvalo schudnúť. Tieto jedlá nám pomáhajú uzdraviť náš tráviaci systém a nastaviť sa na nový štíhly život.

Diéta Ploché brucho Vám ponúka:

• PODROBNÝ JEDÁLNIČEK
• 50 CHUTNÝCH RECEPTOV
• PLÁN CVIČENIA PRE NETRPEZLIVÝCH

Chudnutie môže byť väčšia zábava, ako ste si mysleli.

Objednajte si novinku Diéta ploché brucho.
Kupit bux.sk

David Zinczenko „Keď sa ma ľudia pýtajú, čo je na diéte Zero Belly také výnimočné, odpovedám im: ,Zaoberá sa jedením potravín.’ Myslím tým skutočné potraviny – jedlo, ktoré má moc zvrátiť tukové gény, vypnúť spínače, ktoré aktivovalo naše moderné stravovanie, náš potravinársky priemysel, a vrátiť nás späť na cestu k dokonalému zdraviu,“ vysvetľuje David Zinczenko, autor diéty Zero Belly a knihy Diéta ploché brucho.

------------------------------------------------------------------------------

Jeden z príbehov:

MARTHA CHESLEROVÁ, 52 rokov, schudla za šesť týždňov takmer 10 kg a v páse jej ubudlo 17,5 cm.
„Bolo úžasné sledovať výrazné zlepšovanie môjho zdravotného stavu, aké som si predtým nevedela ani predstaviť.“
Učiteľka z Ohia sa celé roky trápila s diétami – Medifast, Slim-Fast, Curves – uvedomovala si, ako veľmi ju obmedzujú, len s námahou ich dodržiavala, odčerpávali jej energiu. Pri diéte ZERO BELLY schudla ľahko. Keď Marta zabudla na počítanie kalórií a meranie pása, mohla sa oslobodiť od posadnutosti svojím cieľom a s ľahkosťou začala zhadzovať kilá. „Výsledky som zaregistrovala okamžite,“ hovorí. „Cítila som sa fyzicky i emocionálne lepšie a chcela som si ten pocit udržať.“ A podarilo sa jej to. Za necelých šesť týždňov schudla takmer 10 kg a z pása stratila 17,5 cm. Najdôležitejší však bol zdravotný stav jej srdca. Predtým, ako sa pustila do tejto diéty, srdcová frekvencia jej tepu už po chvíľke cvičenia na stacionárnom bicykli stúpla na 112 úderov za minútu. „Po poldruha týždňovej diéte som schudla 4,5 kg a pri rovnakom tréningu mi srdcová frekvencia nestúpla nad 96 úderov za minútu. Zistenie, že sa deje niečo dobré, bolo úžasné. Ani vo sne som to neočakávala.“

------------------------------------------------------------------------------

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt David Zinczenko zero belly Predpísaná strava v knihe Diéta ploché brucho je vysoko efektívna, jednoduchá, chutná, príjemne sa dodržiava, pretože je vytvorená z pravých potravín: je v nej mäso ako kuracina, hovädzina a ryby, čerstvé ovocie, dokonca aj rozumné množstvo čokolády.
Má nízky obsah nasýtených tukov a nízky obsah cukrov (vrátane prírodných cukrov), poskytuje primeranú hladinu proteínu (predovšetkým z rastlín), je bohatá na vlákninu a zdravé, nenasýtené tuky. Vychutnáte si v nej tri hlavné jedlá a dve malé občerstvenia denne (vrátane jedného zdravého nápoja) so zameraním predovšetkým na rastlinné potraviny. Pri tomto spôsobe stravovania nebudete nikdy hladovať.
Nie, nebudete si musieť rátať každú kalóriu, ktorú skonzumujete. Nebudete sa musieť naháňať za vyčerpávajúcimi tréningami. Program ZERO BELLY vám ukáže, ako sa buduje silné, štíhle telo a odstraňuje nežiaduci tuk bez jalových obetí. Výsledok: jednoduchšie, rýchlejšie a trvalejšie chudnutie a (pokiaľ môžem povedať za seba) aj chutnejšie, než si vôbec dokážete predstaviť.

Všetkých 9 potravín pre ploché bruško nájdete v novinke Diéta ploché brucho.

Milan Buno, 26.1.2017

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.