bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skSpoznajte krásne detské knižky Ukrajinských autoriek

V ponuke kníhkupectva BUX.sk sa nachádza množstvo kníh, rôznych sérií, aj zaujímavostí. Medzi nimi máme aj niekoľko kníh, ktoré pochádzajú z pera ukrajinských autoriek. Krásne aj úspešné tituly určené pre detské publikum.

Patrí k nim napríklad séria Kto rastie v..., ktorú napísala Kateryna Mikhalitsyna a ilustrovala Oksana Bula. Knihy sú nádherne ilustrované, citlivé rozprávanie o súdržnosti a láske k prírode. Otvorte oči, nastražte uši a naučte sa rozumieť lesu, sadu či parku, ktorý sa vám neustále prihovára.

Nadaná Oksana Bula vytvorila aj nádhernú sériu Tukoni. Sú to knihy o čarovných bytostiach z lesa, ktoré učia deti milovať a chrániť prírodu.

Napokon tu máme aj knižku Nezvyčajné povolania z pera Alla Gutnichenko, ktoré ilustrovala Julia Kolomoets. Príťažlivá knižka určená deťom predškolského a mladšieho školského veku má bohatú ilustračnú výbavu a tvorí ju množstvo obrázkov aj s pomenovaniami a opismi. Znázorňujú najrozličnejšie nástroje a pomôcky, ktoré sa používajú napríklad pri pečení pizze, včelárení, výcviku psíka, pozorovaní hviezd alebo v iných zriedkavých povolaniach.

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.