bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skSmoliar Greg zo série Denník odvážneho bojka je späť!

Pokračovanie megaúspešnej série Denník odvážneho bojka s názvom Dutá hlava prináša ešte viac zábavy, dobrodružstva a tiež napätie. Pôjde totiž o záchranu starej školy, inak sa skončia kamarátstva...

Kniha sa odohráva v Gregovej škole, ktorá chátra v dôsledku škrtov v rozpočte. Je tam zopár prekvapení, ktoré vás, dúfam, pobavia, vrátane predstavenia lahôdky s názvom „fudgedog“. V slovenčine karampárky. Veľmi dúfam, že sa vám bude páčiť,“ odkazuje v exkluzívnom videu pre slovenských čitateľov Jeff Kinney.

V osemnástej časti hrozí, že sa Greg a jeho najlepší kamoš Rowley budú musieť rozdeliť.
Greg sa doteraz v škole necítil ktovieako skvele, a keď hrozí, že tú ošarpanú budovu konečne zavrú, vôbec mu to netrhá srdce. Keď však zistí, že skončí na inej škole ako jeho najlepší kamoš Rowley, rýchlo zmení názor. Podarí sa Gregovi a jeho spolužiakom zachrániť starú školu, než bude neskoro? Alebo sa v jeho živote začne úplne nová kapitola?

Pozrite si video s Jeffom Kinneym:

Pozor, ku knihe teraz dostanete aj darček v podobe špeciálnej záložky so samolepkami!

Denník odvážneho bojka má milióny priaznivcov na celom svete, predalo sa už skoro 300 miliónov kníh. Vzniklo aj niekoľko filmov a Greg Heffley je obľúbeným knižným hrdinom mnohých školákov a školáčok.

Kniha je vhodná pre čitateľov od 10 do 99 rokov.
Z anglického originálu preložila Elena Guričanová.

Vypočujte si úryvok.
Číta Vlado Kobielsky:

 

Milan Buno, knižný publicista

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.