bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skŠkandalózna princezná. Nový hit od Jodi Ellen Malpasovej

Autorku erotických príbehov Jodi Ellen Malpasovú poznajú slovenské čitateľky najmä vďaka úspešným sériám Tento muž a Jedna noc, ktoré vyšli vo vydavateľstve Ikar.
Nová dvojdielna séria Kráľovská aféra nás zavedie na anglický dvor a predstaví nám nie úplne konvenčnú princeznú Adeline. Je tu novinka s názvom Škandalózna princezná.
Podľa slov autorky je prvá časť série plná napätia, drámy a veľkej túžby. Máme sa na čo tešiť.

Život princeznej Adeline má ďaleko od rozprávky. Ako členku kráľovskej rodiny ju odmala prenasledujú novinári, striehnu na každý jej krok a priživujú sa na jej škandalóznych aférach. V paláci sa musia obracať, aby ututlali všetky Adelinine romániky. A to najmä pred kráľom. Jeho dcéra sa tvrdohlavo odmieta podriadiť tradíciám a očakávaniam monarchie. Napriek odhodlaniu zachovať si slobodnú vôľu a žiť ako normálny človek, sa v zlatej klietke čoraz viac dusí.

Druhý dych naberie až po stretnutí so slávnym hollywoodskym hercom Joshom Jamesonom. Doteraz sa nikomu neklaňala, no jemu sa bezvýhradne podriaďuje. Ale len za dverami svojej spálne. Josh možno vládne filmovému plátnu, ale v jeho žilách nekoluje ani kvapka modrej krvi, a tak sa ich vzťah nesmie dostať na verejnosť. Inak kráľ urobí všetko, aby ich rozdelil. Román Škandalózna princezná je prvá časť dvojdielnej série Kráľovská aféra.

Pozrite si, čo hovorí autorka o svojej knihe:

Škandalózna princezná je prvý diel minisérie Kráľovská aféra a je to moderná kráľovská romanca, ktorej nechýbajú nečakané zvraty, letíte ako na horskej dráhe, hore dolu, je to zábavné, sexi, návykové čítanie. Jodi opäť potvrdzuje, že patrí medzi najtalentovanejšie autorky súčasnosti v romantickom žánri.

Vypočujte si úryvok.
Z knihy číta Zuzana Jurigová Kapráliková:

Milan Buno, knižný publicista

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.