bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skRozprávkový svet – ružový, modrý a fialový

Vydajte sa spolu s deťmi na magický výlet za rozprávkami zo sveta Disney Junior. Určite aj vaše deti majú rady postavičky ako Doktorka plyšových zvierat, Sofia Prvá, či myška Minnie. Vo vydavateľstve Egmont vychádzajú knižky zo série Rozprávkový svet, v každej nájdete po štyri rozprávky s nádhernými ilustráciami.

Čo nájdete v knižkách série Rozprávkový svet?

rozpravkovy svet

sofiaV ružovej knižkesi prečítate, ako princezná Sofia hľadala stratený amulet Avaloru a ako sa jej darilo v skúške pre princezné. Tiež čo podnikla doktorka plyšových hračiek, aby svojmu bračekovi vyliečila medvedíka a ako sa Minnie snívalo, že je Popoluška.

Modrom rozprávkovom svete si drobci prečítajú, ako sa princezná Sofia učila jazdiť na lietajúcich koňoch a čo sa stalo, keď aj doktorka plyšových hračiek potrebovala lekára. Ďalšia rozprávka je o tom, čo spôsobil nemotorný dinosaurus Bronty na čajovom popoludní a ako Minnie usporiadala vo svojom salóne hviezdnu prehliadku maznáčikov.

Fialový rozprávkový svetvám prezradí, čo zažila princezná Sofia na svojom prvom zámockom plese a na skautskej výprave. Dozviete sa, ako sa doktorka plyšových hračiek stretla so skutočným rytierom a ako Minnie otvárala svoj nový butik.

Ponorte sa do magického sveta obľúbených animovaných postavičiek v sérii Rozprávkový svet.

Milan Buno, 8.1.2016

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.