bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skRakovina prsníka. Sprievodca liečbou

 „V Nemecku ochorie na rakovinu prsníka ročne asi 70 000 žien, teda každá deviata žena. Tieto čísla naháňajú strach,“ tvrdí Barbara Auerová, patrónka nadácie Mammacentrum Hamburg.  Len v roku 2010 zomrelo na rakovinu prsníka asi 180 000 žien.

http://data.bux.sk/book/020/258/0202586/medium-rakovina_prsnika.jpgPráve preto je podľa nej dôležité vedieť, že vďaka včasnej a modernej diagnostike a terapii úmrtnosť klesá a šance na uzdravenie sa zvyšujú.

Diagnóza rakoviny prsníka vykoľají každú ženu a vyvolá v nej pocity zúfalstva. Podľa štatistík na túto chorobu ochorie asi každá deviata žena.

Novinka Rakovina prsníka podáva pomocnú ruku.
Zodpovie všetky otázky týkajúce sa vzniku tohto ochorenia a účinných diagnostických a terapeutických metód. Autori opisujú prístupy, ktoré sa zameriavajú na celého človeka, dodávajú odvahu, zohľadňujú individuálne potreby a pomáhajú nadobudnúť duševnú rovnováhu.

Objednajte si užitočnú knihu Rakovina prsníka.

Kupit bux.sk

rakovina prsnika

Táto publikácia zahŕňa rady pre všetky oblasti súvisiace s chorobou. Možno si ju kedykoľvek otvoriť a vyhľadať potrebnú informáciu.

Autori sa v nej podrobne venujú liečebným postupom klasickej, ale aj alternatívnej medicíny. Šetrne sa zaoberá témami, ako je hľadanie príčin, alebo otázkou „Prečo práve ja?“

V kapitole o psychológii vám vysvetlí, kde môžu ženy v tomto ťažkom období nájsť psychickú podporu.

Príbuzným a priateľom publikácia pomôže lepšie sa vžiť do situácie a rozpoloženia chorých žien a poskytnúť im čo najúčinnejšiu pomoc.

Novinka Rakovina prsníka prináša obsiahly zdroj informácií, poskytuje podrobný prehľad a odborný pohľad na boj s chorobou. Od diagnózy, cez reakcie okolia, klasickú medicínu a jej liečebné postupy až po komplementárnu liečbu a účinné Bachove esencie, fytoterapiu, spagýriu ap.

V závere knihy nájdete dokonca aj kapitolu Čo môžeme urobiť pre svoju krásu, v ktorej dostanete tipy pre vlasy a mejkap, ak sa liečite na rakovinu prsníka.

http://cerrawater.com/water-library/wp-content/uploads/2012/01/breast-cancer-ribbon12.jpgRakovina prsníka je ideálny sprievodca pre ženy, ktoré chcú k liečbe a uzdravovaniu pristupovať aktívne. Zoznámi vás s klasickými diagnostickými a liečebnými postupmi, ozrejmí vám mechanizmus účinku, metódu a postup, klady aj zápory, nezamlčí ani vedľajšie účinky.

Nechýbajú hodnotenia odborníkov a praktické rady.

Okrem klasickej liečby tu nájdete aj podrobné informácie o alternatívnych možnostiach liečby.

Milan Buno, 18.9.2015

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.