bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skPrizná sa k vražde, aj keď ju nespáchala? Triler Nečakané priznanie

Polícia v Dentone má opäť nový prípad a navyše nemôžu nájsť členku vyšetrovacieho tímu Gretchen Palmerovú. Pred jej domom našli mŕtvolu mladého študenta, ale onedlho príde aj k ďalším vraždám. Kto je to škričom spriaznených duší?

Začína sa nový detektívny príbeh obľúbenej detektívky Josie Quinnovej – Nečakané priznanie. Stiahnite si ju hneď teraz a čítajte.

Keď sa na príjazdovej ceste do domu v Dentone nájde telo mladého študenta s fotografiou pripnutou na golieri, prvá na mieste činu je detektívka Josie Quinnová. Dom patrí Gretchen Palmerovej, oddanej členke Josiinho tímu, ktorá je posledných dvadsaťštyri hodín nezvestná. Hoci sa Gretchen prizná k činu, Josie vie, že nemôže byť vrahyňou. Tak prečo sa priznáva k vražde, ktorú nespáchala? 

Josie sa ponorí hlboko do Gretcheninho tajného života a odhalí spojenie medzi chlapcom, fotografiou a zničujúcim prípadom z jej minulosti. Lenže práve vo chvíli, keď si Josie myslí, že už všetko pochopila, na druhej strane mesta sa objavia telá mladého páru. Dokáže Josie odhaliť pravdu včas, aby zachránila svoju priateľku pred životom vo väzení alebo istou smrťou? 

Nečakané priznanie je vynikajúca detektívka, v ktorej opäť budete držať palce Josie, aby postupne poskladala všetky kúsky mozaiky a vyriešila dávno odložený a starý prípad. Štvrtý diel je možno ešte lepší ako tie predošlé – napínavý, čítavý, autentický a uveriteľný.
Stále nás baví sledovať, ako Josie miluje svoju prácu, s akou vášňou a prehľadom sa púšťa do riešenia záhadných a tajomných prípadov. Vie si poskladať všetko dohromady, nájde súvislosti a tak sa dostane ďalej, ako by to dokázali mnohí jej kolegovia. V tomto je autorka Lisa Reganová silná: príbehy vie pekne zamotať a potom postupne rozpletá a krok za krokom sa dostáva do finále.

„Som Vám veľmi vďačná, že ste sa vrátili do fiktívneho pensylvánskeho mesta Denton, aby ste odhalili najnovšie dobrodružstvo Josie Quinnovej. Dúfam, že so mnou pobudnete a zistíte, ako sa Josie chopí ďalších, ešte zaujímavejších a záhadnejších prípadov,“ odkazuje autorka.

Milan Buno, knižný publicista

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.