bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skPrirodzená štíhlosť vďaka smoothie

Frustrácia z diét patri minulosti. Pomocou knihy Chudneme so smoothie spoznáte rýchlu, jednoduchú a účinnú alternatívu, ako sa zbaviť nadbytočnej hmotnosti, ktorá je navyše aj úplne prirodzená a pestrá – stravu bohatú na zelené a ovocné smoothie.

http://data.bux.sk/book/037/858/0378582/medium-chudneme_so_smoothie.jpgNa rozdiel od extrémnych diét je tu na prvom mieste chudnutie s chuťou a vaša trvalá ideálna hmotnosť. Preto tu nájdete okrem smoothie aj chutné detoxikačné pokrmy, ktoré dobre zasýtia a zároveň telo detoxikujú.

„Aj tá najdlhšia cesta sa začína prvým krokom.“
Lao-C´

Byť štíhly s ovocnými a zeleninovými smoothie je úžasne jednoduché! Skúste sedemdňové alebo štrnásťdňové programy, v ktorých budete smoothie raňajkovať a večerať. Nielenže schudnete, prečistíte si organizmus, ale vyčistíte si aj hlavu.
Kniha Chudneme so smoothie prináša nové poznatky o fenoméne dnešných dní – o zdravých a chutných nápojoch z ovocia a zeleniny smoothie. 

chantal fleur sadjalAutorka Chantal-Fleur Sandjon je vyznávačka RAW stravy a zdravého životného štýlu. Predkladá plán na očistnú kúru so smoothie, v ktorej vychádza priamo z vášho založenia – kniha totižto obsahuje podrobný test, na základe ktorého si určíte, aký diétny typ ste.  Tento program zabezpečí vášmu organizmu mimoriadne množstvo vitálnych látok. Zároveň odpadnú prázdne kalórie a potraviny, z ktorých sa priberá, ako je biely cukor a hotové jedlá.

Namiesto hladovania, ktoré má za následok výrazne narušenú rovnováhu vášho metabolizmu, vám doplní zásobu živín a dodá telu všetko, čo potrebuje na to, aby opäť získalo prirodzenú a ideálnu osobnú hmotnosť. Kilogramov sa zbavíte akoby mimochodom, objavíte nové svety rastlinných chutí a telo sa vám za to všetko poďakuje väčším prídelom energie a vitality.

Kniha Chudneme so smoothie je plná nových poznatkov, zaujímavostí, ale aj chutných a rýchlych receptov, ktoré vás nielen zasýtia, ale aj pomôžu vášmu zdraviu a najmä vašej štíhlosti. Smoothie diéta je celkovo nový začiatok zdravého životného štýlu.

zelenina

Blíži sa leto, vlna horúčav – máme pre vás recept na super smooothie:

VLNA HORÚČAV

Suroviny: ¼ červeného melóna (asi 600 g aj s kôrou) | 1 broskyňa | 1 limetka | 2 listy červenej kapusty | 100 ml brusnicovej šťavy (najlepšie nesladenej) | 1 PL hrozienok alebo iného sladidla podľa chuti | pre diétny typ light: 2 PL zlatých alebo mletých ľanových semienok

Čas prípravy: cca 10 minút

Postup: Červený melón zbavíme kôry a nakrájame na malé kúsky. Broskyňu umyjeme, rozpolíme, odstránime kôstku a nakrájame nadrobno. Z limetky vytlačíme šťavu. Listy červenej kapusty umyjeme a nastrúhame alebo nakrájame nadrobno.

Všetky prísady rozmixujeme na kašu. V prípade potreby pridáme ešte trochu brusnicovej šťavy.

smoothie

Program v knihe Chudneme so smoothie zabezpečí vášmu organizmu mimoriadne množstvo vitálnych látok. Zároveň odpadnú prázdne kalórie a potraviny, z ktorých sa priberá, ako je biely cukor a hotové jedlá. Namiesto hladovania, ktoré má za následok výrazne narušenú rovnováhu vášho metabolizmu, vám doplní zásobu živín a dodá telu všetko, čo potrebuje na to, aby opäť získalo prirodzenú a ideálnu osobnú hmotnosť. Kilogramov sa zbavíte akoby mimochodom, objavíte nové svety rastlinných chutí a telo sa vám za to všetko poďakuje väčším prídelom energie a vitality.

Objednajte si novinku Chudneme so smoothie.
Kupit bux.sk

Smoothie diéta je celkovo nový začiatok zdravého životného štýlu. Viaceré recepty a tipy vás môžu sprevádzať aj po skončení vlastnej diéty. Kniha Chudneme so smoothie sa chce stať spoločníkom na ceste k lepším telesným pocitom, k väčšej pohode a radosti zo života.

Päť argumentov pre smoothie program z novinky Chudneme so smoothie:

1. Vitálne látky namiesto kalorickej bomby
Mikroživiny vitamíny, minerály a stopové prvky pôsobia vo vašom tele ako urýchľovače metabolizmu. Zároveň doplnia vaše zásoby vitálnych látok a poskytnú telu všetky tie látky, ktoré – najmä pri chudnutí – skutočne potrebuje. Smoothie preto odstraňuje hlavné príčiny prudkých návalov hladu alebo zdanlivo nemiznúceho apetítu – jednostranné stravovanie alebo diéty síce zásobujú vaše telo dostatočným alebo až priveľkým množstvom makroživín (tuky, bielkoviny a sacharidy), nedodávajú však jednoducho dostatok mikroživín. Človek zostáva hladný, pretože potreba väčšieho množstva vitálnych látok nie je uspokojená. Smoothie pôsobí inak – naopak hlad tíši.

2. Zdravé chute
Bohatý mix vitálnych látok má aj ďalší pozitívny účinok – tým, že vášmu telu ponúka presne to, čo skutočne potrebuje, chuť na nezdravé jedlá čoskoro nahradí nadšenie pre vitálnu stravu. Tam, kde ste predtým neraz neodolali, spoznáte odteraz chutné a zdravé alternatívy. Takmer automaticky prídete na chuť ovociu a zelenine, a tak sa zmení aj to, na čo máte chuť.

3. Prirodzene vychutnávať, chudnúť a žiť
Smoothie program je oveľa viac ako „len” diéta. Prostredníctvom dôrazu na rastlinné potraviny má aj výrazný detoxikačný účinok, o ktorom sa dozviete viac od s. 24. To však nie je všetko – kúra so smoothie je zameraná nielen na dlhodobý úspech pri znižovaní hmotnosti, ale aj na nenútený prechod k zdravému životnému štýlu. Namiesto toho, aby ste sa – ako zvyčajne – snažili po diéte dobehnúť všetko, čomu ste sa vyhýbali, spoznáte tu viaceré recepty a tipy na zdravý život, ktoré vás budú sprevádzať na dlhej ceste, rovnako ako smoothie.

4. Je to aj otázka chuti
Aby ste si vysnívanú hmotnosť aj dlhodobo udržali, nesmie pri stravovaní chýbať radosť a potešenie. Keď sa objaví pocit, že sa pri chudnutí budeme výrazne obmedzovať, dochádza k neustálym záchvatom prejedania a nemiernemu jedeniu v dôsledku frustrácie so známym dôsledkom jojo efektu.

5. Ďalšie plus pre chudnutie – pohyb
V neposlednom rade by vás náš poradca chcel podporiť aj pri rozhodnutí vitálny životný štýl prijať a presadiť aj mimo vašej kuchyne. Nájdete tu preto aj niektoré tipy týkajúce sa pohybu, ako aj rady, ktoré vám chudnutie uľahčia aj nezávisle od stravovacích návykov. Vedecké štúdie potvrdzujú, že úbytok hmotnosti je najúspešnejší vtedy, ak k nemu patrí aj šport – a smoothie program sa zameriava práve na vašu dlhodobú úspešnosť!

Milan Buno, 17.6.2016

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.