bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skPrichádza nový Karika. Historický triler Na smrť II...a bez milosti!

Keď vyšiel vlani historický triler Na smrť od Jozefa Kariku, okamžite sa vyšplhal na najvyššie priečky knižných hitparád. Vynikajúci príbeh o dvoch priateľoch, ktorých život však poslal na rôzne strany barikády... Tento týždeň konečne vychádza netrpezlivo očakávané pokračovanie a opäť je to lahôdka, pri ktorej vám naskočia zimomriavky a napätie sa dá krájať.

Na smrť IINa smrťSpomínate si na jednotku?
V detstve to boli najlepší kamaráti, no ich životy sa uberali rozdielne. Z jedného sa stal mafiánsky gangster v Amerike. Z druhého  nacistický esesák v Nemecku. Viktor a Karol.

Dvaja bývalí kamaráti sa teraz nečakane stretnú uprostred hrôz nemeckého koncentračného tábora, stoja však na opačných stranách. Kým bývalý židovský gangster Viktor sa zúfalo snaží zachrániť svojich blížnych, fanatický esesák Karl zodpovedá za ich vyhladenie.
Kto prežije a kto kráča na istú smrť?

Historický triler Na smrť II. si môžete kúpiť už teraz so zľavou 20%!

Na smrť II. – Bez milosti je mrazivý príbeh o zrade, pomste a vykúpení. Pozrite si nadupaný TRAILER, ktorý veľa napovie:

Jozef KarikaNa smrť II. sľubuje opäť maximálne vystupňované napätie, šokujúce scény, ktoré zapôsobia na každého čitateľa...ale nechýbajú ani krehké city, či vykúpenie. Karikanezaťažuje suchopárnou faktografiou, ani nás neubíja zdĺhavými opismi, ale ide priamo k veci – ako sa skončí vzájomný stret bývalých priateľov, ktorí sa ocitli na „opačných stranách“ života? Bude to nemilosrdné a drsné...

Na smrť II. – Bez milosti sa odohráva v koncentračnom tábore, na Ukrajine a počas Slovenského národného povstania. Otázkou teda je - ako sa zachová drsný židovský gangster, ktorý sa vráti z Ameriky do prvého Slovenského štátu a stretne sa s gardistami a ľudákmi terorizujúcimi jeho príbuzných? Navyše ak ich vedie jeho bývalý najlepší priateľ?

Začítajte sa už teraz do novinky Na smrť II. – Bez milosti od Jozefa Kariku.

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.