bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe iBux.skPrekonajte strach z odmietnutia a neúspechu!

Po prečítaní tejto knihy zistíte, že strach sa dá odnaučiť, alebo lepšie povedané môžeme si proti nemu vybudovať mentálnu imunitu. Určite aj vy dokážete zmeniť povahu myšlienok, len musíte vedieť, ako na to.
Ako kedysi výstižne povedal Mark Twain, „najviac strachu som v živote prežil kvôli veciam, ktoré sa nakoniec vôbec nestali.“

Strach a obavy sú prirodzené obranné mechanizmy a nemôžeme ich zo svojho života vymazať. Vďaka správnemu prístupu ich však vieme dostať pod kontrolu, aby nám nestrpčovali život.
Nová kniha Jána Dubničku Chce to len odvahu! ponúka účinné rady a techniky, ako prekonať strach v jeho najrozmanitejších podobách – strach z neúspechu, odmietnutia, riešenia problémov aj zo zmien. Poradí vám, ako identifikovať svoje obavy, zvládnuť strach, vypestovať si vnútornú silu aj sebadôveru a získať mentálnu imunitu.

Spoznajte účinné rady a techniky, ako prekonať strach:

  • zo zlyhania a z neúspechu
  • z odmietnutia
  • z toho, čo si myslia iní
  • z riešenia problémov a konfliktov
  • zo zmien
  • z hovorenia „nie“
  • z očakávaní
  • z negatívnych poznámok

Nech už máte strach z čohokoľvek, kniha Chce to len odvahu! vám pomôže porozumieť mu, naučiť sa s ním pracovať a poskytne vám nástroje a techniky, ktoré výrazne zlepšia vašu schopnosť zvládať mnohé emočne vypäté situácie.

Kniha je rozdelená na dve časti.
V prvej sa dozviete, že strach nie je skutočný, je to len produkt našich myšlienok. Zoznámite sa so sabotérmi sebadôvery, vytvoríte si osobný systém odvahy, vysmejete sa strachu, prehlušíte toxický hlas vo svojej hlave alebo prinútite myšlienky, aby pracovali pre vás.
V druhej časť vám autor povie, ako prekonať strach a naozaj sa mu vysmiať. Pritom ide o rôzne obavy – z výsmechu, zo zmien, z riešenia problémov alebo konfliktov, z odmietnutia, z hovorenia „nie“ alebo zo zlyhania a neúspechu.

Naučte sa teda aj vy postaviť strachu a prekonať ho. Vypestujte si tú vnútornú silu a zvýšte si sebadôveru. „Ak sa naučíte, ako pracovať s obavami a strachom, pomôže vám to postupne si vybudovať mentálne svaly a mentálnu imunitu, čo bude mať za následok zvýšenie vnútornej sily a sebadôvery,“ radí Ján Dubnička v knihe Chce to len odvahu!. „A to vám prinesie slobodnejší, spokojnejší a šťastnejší život.“

Ján Dubnička je uznávaný kouč, tréner mäkkých zručností, facilitátor, rečník a stratég pre dosahovanie vysokých výkonov top manažérov, tímov a športovcov. „Keďže sa živím ako kouč a pomáham ľuďom zlepšiť kvalitu ich myslenia a tým pádom kvalitu ich života, bolo len otázkou času, kedy začnem moje myšlienky šíriť väčším masám,“ tvrdí o písaní kníh. „Píšem o tom, čomu rozumiem, o tom, čo mne pomohlo zmeniť moje myslenie a smerovanie v živote, čo mne pomohlo získať úspech.“

Milan Buno, literárny publicista

 

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.