bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skPoznáte tajomstvo zdravia? Odhaľte ho!

Polovicu obyvateľov civilizovaného sveta kosia srdcové a cievne choroby, tretinu zhubné nádory. V zostávajúcich niekoľkých percentách sa tiesnia úrazy s infekciami, vrodené choroby, opotrebovanosť vekom, samovraždy, cirhóza pečene, cukrovka a desiatky ďalších chorôb.
„Je nevyhnutné liečiť chorého človeka a nie choroby jednotlivých orgánov. Tak znela jedna z poučiek staročínskeho lekárstva,“ pripomína uznávaný lekár Josef Jonáš.

MUDr. Josef Jonáš je autorom legendárnej knihy Krížovka života, ktorá vyjde o pár dní aktualizovaná v slovenčine. V Česku zaznamenala neuveriteľný úspech, predalo sa už pol milióna kusov a stále sa dotláča. Pre mnohých ľudí bola doslova bleskom z neba.
„Moje krédo je pomôcť ľuďom, osvietiť ich. Žasli by ste, ako sa dá predchádzať rakovinám, astme, depresiám, chorobám detí..." tvrdí doktor Josef Jonáš.  Jeho priekopnícka kniha patrí medzi najžiadanejšie publikácie, ktoré v Československu kedy vyšli.

Priveľa cukru

Gumové medvedíky, čokoládové tyčinky a iné sladkosti – firmy začínajú mierne obmedzovať cukor pri ich výrobe. Buď ho nahradia kukuričnou vlákninou alebo zvýšením podielu cereálií. Chcú sa tak zameriavať na kvalitnú výživu. Tento trend vyzdvihujú mnohí odborníci, keďže nadmerná konzumácia cukru nám škodí. Poškodzujeme si črevnú mikroflóru, máme poruchy trávenia, zvýšený príjem cukru môže prispievať k vzniku niektorých druhov rakoviny, napríklad hrubého čreva, pankreasu či pŕs.
 „Cukor v detskom veku spôsobuje obezitu, blokuje vývoj mozgu, ničí zuby, okráda organizmus o cenné minerály, mení psychiku dieťaťa,“ upozorňuje uznávaný a vyhľadávaný český lekár Josef Jonáš.

A o téme cukru bude hovoriť v jedinej diskusii a prednáške, ktorá sa uskutoční na Slovensku. Pridajte si akciu na Facebooku. Bude presne 18.apríla v Bratislave a témou budú okrem cukru aj ďalšie zaujímavé oblasti:

- čínska medicína
- antibiotiká
- liečivé bylinky
- detoxikácia organizmu

Vyliečte sa!

Je potrebné dať ľuďom systém, ktorý by im umožňoval udržiavať si zdravie do značnej miery svojpomocne. Vývoj zdravotného stavu obyvateľstva nie je priaznivý. Dnes je každý informovaný o tom, akým prekvapujúcim tempom narastajú problémy z oblasti kĺbov, chrbtice, alergií, cievnych a srdcových chorôb, zhubných nádorov či obávanej AIDS, teda získaného defektu imunity – odolnosti.
V knihe Krížovka života sa hovorí predovšetkým o prevencii, o strave, ktorá bola a bude základnou ľudskou potrebou, teda aj súčasťou života s nesmiernym vplyvom. Autor v nej píše o potrebe prírodných stimulov, ktoré ovplyvňujú hodinový stroj nášho života.

Josef Jonáš je prvý zakladateľ detoxikačnej metódy v Česku a autor viacerých knižných bestsellerov. S obľubou tvrdí, že základom je porozumenie liečiteľských schopností našich predkov.
Príďte na diskusiu s týmto uznávaným lekárom. Dve hodiny o zdraví bude moderovať literárny publicista Milan Buno. Vstupenky si už teraz môžete zakúpiť cez internet.

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.