bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skPodeľte sa so svojím receptom a VYHRAJTE!

Radi varíte, pečiete, alebo máte doma recepty, na ktoré nedáte dopustiť a radi by ste sa s nimi podelili? Poďme spolu variť, vychutnávať si...a vy aj vyhrávať :) Stačí, keď pridáte recept do zvolenej kategórie a môžete získať až 3-krát. Čítajte a dozviete sa viac! (VÝHERCOVIA kníh nižšie pod článkom)

http://www.oslavujemesteleranom.sk/blgetpicture.php?id=2139------------- VÝHERCOVIA kníh nižšie pod článkom -----------------

Možno si ešte spomínate na megaúspešnú knihu receptov Pečieme s Teleránom spred šiestich rokov. Výber najlepších receptov, ktoré moderátorky - Adriana Poláková, Janka Hospodárová, http://data.bux.sk/book/020/117/0201176/medium-pecieme_s_teleranom.jpgLenka Šóošová - pripravovali podľa vašich, teda diváckych námetov v Teleráne, relácii televízie Markíza.
A podobná akcia je späť!

Kliknite si na OslavujemesTeleranom.sk, kde môžete opäť pridávať svoje recepty do vopred zvolených kategórií a môžete získať hneď 3x.
- Každý týždeň odmeníme 3 z vás knižkou ZADARMO podľa vlastného výberu. Nižšie bude zoznam výhercov a ten vždy v pondelok doplníme o 3 mená. Stačí pridať recept na stránke a prvá šanca niečo získať je vaša :)
- Moderátori si budú vyberať z vašich receptov a potom jeden alebo dva uvaria priamo v Teleráne. A nezabudnú spomenúť meno autora receptu, čiže vaše. A to je fajn, dostať sa do najsledovanejšej rannej relácie v slovenských televíziách, však?:-)
- A napokon tretí bonus: opäť vznikne kniha (pracovný názov Uvarené v Teleráne), ktorá bude zložená iba z vašich receptov! Bude ich tam asi 150, takže veľká šanca, že tam bude aj ten váš!

teler

ČO TREBA UROBIŤ?

citajdaJe to úplne jednoduché.
1. Kliknite si na stránku www.oslavujemesteleranom.sk. Môžete si preklikať informácie o projekte, priučiť sa niečo v rubrike Rady a Tipy, alebo sa inšpirovať sekciou Uvarené v Teleráne, kde budú postupne pribúdať recepty uvarené v rannej relácii televízie Markíza.
2. Kliknite si na Pridať recepty – ak ste sa ešte neregistrovali, urobte tak. Zaberie vám to možno 2 minúty. Potom sa môžete kedykoľvek prihlásiť a vkladať recepty. Registrácia je dôležitá kvôli údajom – ak sa budeme chcieť s vami spojiť, že sme vybrali váš recept do Telerána, alebo do knihy, ale najmä, keď náhodou vyhráte knihu podľa vlastného výberu.
3. Vložte samotný recept, pridajte určite fotku – tá vždy zaujme, pritiahne pozornosť, inšpiruje (nielen moderátorov Telerána :))

http://www.oslavujemesteleranom.sk/blgetpicture.php?id=2137ZOPÁR UŽITOČNÝCH TIPOV:

- Vždy pridajte fotku a ak môžete, aj do poznámky pár slov: nejaký príbeh spojený s receptom, zaujímavosť alebo pikošku, ktorá sa vám stala pri jeho varení...prípadne aj trapas :)
- Vyberte si kategóriu. Tie budú postupne pribúdať, ako ich budú moderátori vyhlasovať v Teleráne.
- Nebojte sa ohodnotiť hviezdičkami iných autorov receptov; ocenenie vždy poteší, ak sa vám daný recept páči
- Ak máte dobrú radu, ktorú využívate pri varení alebo pečení, pridajte ju to sekcie Rady a Tipy, a pomôžte tak aj ostatným.
- A vracajte sa na stránku opakovane, keďže kategórie budú pribúdať priebežne. Napríklad najbližšie 18.júla, potom 8.augusta...ale neprezrádzajme :) Tiež si vždy v pondelok čeknite, či ste náhodou nezískali knihu ZADARMO!
- Čím viac receptov pridáte, tým máte väčšiu šancu, že získate knihu zadarmo, alebo sa dostanete do knihy receptov, prípadne moderátori Telerána uvaria dobrotu podľa vášho receptu.

Už teraz sa tešíme na vaše skvelé recepty na OslavujemesTeleranom.sk.

VÝHERCOVIA KNÍH:

Pridali ste aj vy recept? Tu sa môže objaviť vaše meno – každý pondelok vyberáme 3 z vás, ktorí si vyberú knihu a my im ju pošleme. Len tak, pre radosť :)

13.6.2016: Blanka Brniaková, Helena Berešová a Dana Popikova
20.6.2016: Andrea Grežďová, Tomáš Dekan
a Zlata Zmatková
27.6.2016: Mirka Šemodová, Lenka Zboray
a Milan Tomkovic
04.7.2016: Miroslav Bery, Michal Záborský, Ivan Pavlovič
11.7.2016: Dana Lorincová, Zuzana Popiková, Alena Glittová
18.7.2016: Miro Béreš, Dana Sedmáková, Mikuláš Sidor
25.7.2016:
Luky Mackovský, Adriana Matyó a Kristína Bartková
1.8.2016: Michal B., Katka Pavlovicova
a Alžbeta Sedmáková

telerano

Milan Buno, 8.6.2016

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Komentáre

(1. augusta 2016 v 22:30)
Dakujem za skvelu vec.Urcite sa zapojime. Co sa tyka jedla vzdy sa potesime.
(28. septembra 2016 v 15:51)
Prosim vas, plati este sutaz, pretoze som pridala zopar receptov..ale vidim ze vytazi su losovyni naposledy 1.8. hehe ci som ja aj zbytocne neposielala recepty, dakujeeem za odpoved :D
(20. októbra 2016 v 8:25)
Aj Ja by som chcela vedieť,prečo trvá súťaž a knihy od augusta neodmeňujete.