bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skPod týmto mužom si naozaj užijete! Čítajte

„Horská dráha zvaná Tento muž je čoraz rýchlejšia a kľukatejšia. Užívam si tú jazdu a túžim, aby sa nikdy neskončila,“ píše v úvode novinky autorka Jodi Ellen Malpasová.

Už prvé strany dokazujú, že pod obrovskou vášňou sa neraz skrýva horúca láska. Začítajte sa do pokračovania Nočnej trilógie, ktorú prestížny The Guardian označil za „nové Fifty Shades“. Autorka Jodi Ellen Malpasová vystihla dnešnú ženu – hrdú, nezávislú s pôsobivou kariérou, ktorá má však fatálnu slabosť na určité veci.

Slogan trilógie „Iba jedna noc stačiť nebude!“ hovorí za všetko. Pod týmto mužom je druhá časť tejto série o nekonečnej láske a vášni, pred ktorými niet úniku.

V hoteli s názvom Zámok sa mladá bytová architektka Ava zoznámi s jeho nebezpečne príťažlivým majiteľom Jessem Wardom. Upúta ju, priam ohromí, svojou silou a oslepí vášňou, akú si ani nevedela predstaviť.

Dnes som v sebe horko-ťažko našla silu, aby som išla do práce. Od môjho stretnutia s Jessem Wardom uplynulo päť dní. Päť dní plných agónie, prázdnoty a vzlykania.
Keď som zatvorila oči, zakaždým som ho uvidela – mihajúce sa obrazy sebaistého, krásneho muža, ktorý si ma podmanil, sa striedali s obrazmi prázdneho, urážlivého a opitého tvora, čo ma zničil. Bez neho som sa cítila prázdna a neúplná. Prinútil ma, aby som po ňom túžila, a potom odišiel z môjho života...

Jesse však má zlomenú dušu a temné tajomstvá, ktoré pred ňou úzkostlivo skrýva. Ava tuší, že ak sa chce pred Jessem zachrániť, musí ho opustiť, a to hneď. Lenže niet úniku... Jesse sa vráti do jej života rozhodnutý pripomenúť jej zmyselné potešenia, ktoré spolu prežili. Ava sa rovnako pevne rozhodne vypátrať pravdu ukrytú pod oceľovým zovňajškom tohto muža. Znamená to, že sa k zámockému pánovi musí znova priblížiť – a presne tam, na dosah svojej ruky, ju Jesse chce mať.

Objednajte si pokračovanie trilógie Pod týmto mužom
Kupit bux.sk

podJodi Ellen Malpasová sa narodila a vyrastala v Northamptone vo Veľkej Británii, kde aj žije so svojou rodinou. Pracovala na plný úväzok v rodinnej stavebnej firme s predpokladom, že po otcovom odchode do dôchodku ju prevezme, a dlho sa bránila neodbytnej myšlienke na napísanie románu. Napokon si však našla čas aj odvahu a v októbri 2012 sama vydala Tohto muža ako elektronickú knihu. Napísala príbeh s viacerými silnými postavami, najmä so zámockým pánom Jessem Wardom, a získala neuveriteľný ohlas u žien na celom svete. Po dvoch mesiacoch sa Jodi rozhodla vzdať zamestnania a sústredila sa na svoju novú, nečakane úspešnú kariéru spisovateľky. A tak si teraz môžeme prečítať pokračovanie trilógie Pod týmto mužom.

pod

Jesse si opatrne sadol. Vyzeral strašne, ale aspoň sa prebral. „Zobudil si sa!“ zvolala som.
Mykol sa od bolesti a zdravou rukou sa chytil za hlavu.
Och, došľaka!
Po opici ho určite bolela hlava a ja som jačala ako siréna. Urobila som niekoľko krokov dozadu, našla kreslo a klesla doň. Vôbec som nevedela, čo mu mám povedať. Nechcela som sa ho spýtať, ako sa cíti, lebo to bolo zjavné, ani naňho vychrliť prednášku o osobnej bezpečnosti alebo o význame starostlivosti o svoje zdravie.
Túžila som sa ho spýtať, či sa pamätá na našu hádku.
Túžila som sa ho spýtať, prečo mi nepovedal, že vlastní erotický klub a že má problém s pitím.
Túžila som sa ho spýtať, či sa nečuduje, čo tam robím, a či chce, aby som sa k nemu vrátila.
Túžila som mu povedať, že ho milujem.
Ale nič z toho som neurobila.

Milan Buno, 28.8.2014

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.