bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skPo knihe S úctou, Priateľ prichádza Viktória Dominová s ďalším trilerom

Dvadsaťtriročná autorka, ktorá tento rok debutovala prvou knihou v žánri triler, si pre svojich fanúšikov opäť pripravila napínavé chvíle. Tentoraz sa zamerala na menej akcie a viac sa venovala psychike a medziľudským vzťahom.
 

V knihe To najhoršie v nás vyplávajú na povrch utajené tajomstvá a ukáže sa, že každý z nás má svoju trinástu komnatu.

Príbehom nás budú sprevádzať učiteľka Soňa a psychológ Ivan. Obaja si so sebou nesú bolestivé sklamania z minulosti a svoje srdcia uzatvorili pred láskou. Keď sa však jedného dňa neplánovane stretnú, preskočí medzi nimi nečakaná iskra, ktorej sa ani jeden z nich nebráni.

Nad ich vzťahom sa ale od začiatku vznáša tieň závisti a intríg. Ivan sa navyše v práci stretáva s klientom, ktorý k nemu nie je úprimný a dlho ukrýva svoju pravú tvár.

Ivanovi blízki čoskoro čelia smrteľnému nebezpečenstvu a sám sa ocitá v pasci, z ktorej niet úniku. Klienta, žiaľ, nezväzujú žiadne pravidlá.
Dokázal by sa uchýliť aj k vražde?

To najhoršie v nás je psychologický triler, v ktorom si však na svoje prídu aj romantickejšie duše. V porovnaní s jeho predchodcom je napísaný ľahším štýlom. Prvá polovica knihy sa tvári ako romanca, v ďalšej na oplátku dostanú hrdinovia riadne zabrať. „Po knihe S úctou, Priateľ, ktorá ma emočne úplne vyčerpala, som sa potrebovala zrelaxovať. Avšak nový príbeh mi nedal spávať, pýtal si pozornosť, chcel sa dostať na papier. Možno aj preto sa do polovičky rieši len rodiaci sa vzťah hlavných postáv a až neskôr pritvrdím,“ zdôverila sa autorka.

Viktória Dominová pracuje v oblasti IT a po práci vypína pri písaní fiktívnych príbehov, ktoré sa však môžu stať komukoľvek z nás. Písanie pre ňu predstavuje únik z reality. V horších obdobiach jej života, keď si často nevedela dať rady, bolo svetlom na konci tunela. Vďaka tejto svojej vášni sa nezbláznila a dokázala pokračovať ďalej.

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.