bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skPikantná American Wife. Príbeh, ktorý vás šokuje!

„Tento príbeh je pútavý od prvých kapitol,“ napísal prestížny The New York Times. Keď román American wife vyšiel  v USA, okamžite vyvolal búrlivé ohlasy čitateľov.

Mnohí v postave Alice ihneď spoznali Lauru Bushovú, bývalú prvú dámu. A to, čo sa v knihe opisovalo, veru neboli žiadne strohé a nudné memoáre. Išlo o odistený granát, ktorý pobúril, šokoval a odštartoval množstvo diskusií.

American wife
je príbeh voľne inšpirovaný životom prvej dámy Ameriky Laury Bushovej. Je to pikantný a šokujúci príbeh plný škandálov a búrlivého života. Kniha o žene, ktorá vymenila svoj život za rolu dokonalej prvej dámy.
„Nevolila som ho za prezidenta. Volila som ho dvakrát, keď kandidoval za guvernéra. Ale keď sa usiloval o miesto prezidenta...verila som, že jeho protivník by odviedol lepšiu prácu. Mal viac skúseností, citlivejší pohľad na záležitosti...“ Takto si spomína prvá dáma USA.Wife

 George W Bush. Asi najnenávidenejší prezident v histórii Spojených štátov. Po jeho boku a v jeho tieni žila Laura, prvá dáma, ktorá milovala svojho manžela, no nenávidela ho ako politika.

Alice Lindgrenová (alias Laura Bushová) je slušné dievča z malomestského prostredia. Ani sa jej nesnívalo, že jedného dňa bude žiť v Bielom dome. Život jej navždy zmenila tragická nehoda, ktorú spôsobila ako sedemnásťročná. S výčitkami svedomia sa vyrovnáva ponižujúcim sexom, až nakoniec musí podstúpiť potrat.
Po vyše desiatich rokoch stretáva charizmatického muža, do ktorého sa bezhlavo zamiluje a čoskoro sa zaňho vydá. Keď sa jej manžel nečakane stane guvernérom,  neskôr prezidentom USA, Alice si uvedomí, že ho ako politika nenávidí, no svoje vnútorné rozpory musí starostlivo skrývať, pretože jej povinnosťou je preukazovať prezidentovi lojalitu vzornej prvej dámy.

American wife je portrét ženy, ktorá si celý život vyčíta autonehodu, pri ktorej zahynula jej tínedžerská láska.
Príbeh o žene, ktorá svojho muža miluje ako manžela, no nenávidí ako politika.
Kniha o žene, ktorá vymenila svoj život za rolu dokonalej prvej dámy.

Objednajte si jedinečný román American Wife
Kupit bux.sk


Z prezidentskej spálne
 Aj vďaka tejto knihe prenikli na verejnosť pikantné detaily z milostného života bývalého prezidentského páru. Ľudia v Amerike boli šokovaní z toho, čo sa dialo v spálni jedného z najkonzervatívnejších prezidentov za posledné obdobie. Čo je z toho pravda a čo prifarbené? V novinke American Wife to prezradila autorka Curtis Sittenfeld.

lauraNechýbajú erotické momenty, ktoré hlavná hrdinka prežila s budúcim prezidentom. 
"Stál nahý vo dverách spálne. Vzal ma do náručia, hladkal môj chrbát a bozkával mi vlasy. Našli sme ústa jeden druhého, potom jazyky jeden druhého a jeho penis ku mne vystrelil niekoľkokrát predtým, ako stvrdol. Naklonil sa a ponoril svoju tvár medzi moje prsia. Kotúľali sme sa po posteli, vzala som jeho penis do rúk a vložila ho do seba. Neskôr som ho sledovala pri vyťahovaní kondómu. Jeho zadok bol malý. Ako je možné, že taký bezcharakterný politik môže mať taký malý a chutný zadok? V tomto okamihu, keď som uvidela jeho penis, som vedela, že by som ho dokázala milovať. S mužmi z mojej minulosti vyzeral penis ako čudná kreatúra, ale pri pohľade na Charlieho som pocítila obrovskú zbožnosť. Červenkastá, nahor vztýčená žrď, jeho navreté žily a vrchol ako čiapočka."

Milan Buno
17.6.2014

Laura

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.