bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skPaulo Coelho: Kúpte si moje e-knihy až po prečítaní!

Zaplatiť až po prečítaní. A bez nutnosti urobiť to. Je to úplne na vás... To je nový model predaja elektronických kníh, ktorý skúša autor svetoznámeho Alchymistu Paulo Coelho. Čo vy na to? Zaplatili by ste po prečítaní? Alebo sme my Slováci takí „prešpekulovaní“, že keď už máme prečítané, načo platiť?

paulo coelho bux.sk knihyBrazílsky autor Paulo Coelho je naozaj neúnavný a neustále vymýšľa čosi nové. Na svojom blogu dal k dispozícii dva romány úplne zdarma, čo popisuje ako „obrátený predaj kníh“.

Ide o knihy Brida a Rukověť bojovníka světla.
V poznámke na konci týchto kníh oslovuje čitateľov: „Milí čitatelia, ak sa vám tento text páčil, kúpte si ho. Budeme môcť vydavateľom dokázať, že takáto myšlienka nepoškodí ich biznis.“

paulo coelho knihy Je to viac ako jednoduché. Na jeho blogu kliknete na obálku knihy, ktorú si vyberiete a tá sa vám automaticky stiahne vo formáte .epub vhodnej do čítačky, napríklad do Kindlu.
Ak predsa len neviete čítať v portugalčine alebo angličtine, všetky knihy Paula Coelha si môžete stiahnuť do svojej čítačky aj v slovenčine.

Paulo Coelho opäť dobre vie, čo robí. Na Facebooku má 25 miliónov fanúšikov, ďalších 10 miliónov followerov na Twitteri a 240 tisíc nasledovateľov na Instagrame. kniha ValkýryMiluje nové technológie a jeho fanúšikovia to oceňujú. Napríklad pri vydaní svojho ostatného románu Cudzoložstvo, ktoré vyšlo aj na Slovensku a predalo sa z neho už vyše 20.000 výtlačkov, dostal Paulo Coelho vyše tisíc e-mailov od čitateľov s ich svedectvami, postrehmi a dojmami.

Pre jeho fanúšikov máme dobrú správu – už v júli vyjde nová kniha Paula Coelha Valkýry.
Dnes už klasický román (vyšiel prvý raz v roku 1992) je autobiografický a zároveň širšie platný príbeh o dvoch povahovo odlišných partneroch. Hlavnou postavou je Paulo a na jeho púti ho sprevádza manželka Chris.

Milan Buno, 11.6.2015
Foto: paulocoelhoblog.com, Ikar, livreshebdo.fr

eknihy coelho paulo knihy

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.