bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skOdviažte sa a bavte sa. S touto knihou to ide ľahko!

Už ste išli s knihou na prechádzku? Treba ju priviazať na šnúrku a vybrať sa von:) Alebo navoňali ste strany knižky svojim obľúbeným parfumom? Pečiatkovali ste prekrojenou zeleninou biele strany knihy? Znie vám to bláznivo? Nuž, toto nie je obyčajná kniha.

Odviaz saVyzerá ako zápisník, ale po čase môže vyzerať úplne inak. Je to bláznivý zápisník pre tínedžerov, ale aj starších, ktorí sa chcú zabaviť, odreagovať a preveriť svoju kreativitu.

Toto je svetový hit, ktorý decká milujú a vzniklo k nemu množstvo bláznivých videí.

Odviaž sa! Môj bláznivý zápisník je originálny nápad, ktorý prijali mladí na celom svete.

Dostali možnosť pretvoriť si obyčajnú knihu podľa seba a vložiť do nej svoje nápady, netradičné veci a výsledok môže stáť naozaj za to. Po internete kolujú tisícky fotiek, na ktorých je zápisník alebo jeho „pretvorené“ strany.

Odviaz   Odviaz

Kniha je už dlho veľkým hitom napríklad v USA, kde si mladí nahrávajú videá z toho, čo robia s touto knihou a ako plnia úlohy z nej. Kniha obsahuje asi 200 úloh. Niektoré sú vtipné, kreatívne, iné originálne až šialené. Ide o to, aby ste sa odviazali, pobavili a ukázali svoju kreativitu.

Objednaj si nový hit Odviaž sa! Môj bláznivý zápisník
Kupit bux.sk

Na každej strane sú inštrukcie, čo treba urobiť. Napríklad kvapni, oblej a rozmaž stranu kávou...na ďalšej strane urobte odtlačky ruky alebo prstov (samozrejme, najskôr si ich treba niečím zašpiniť:)).  Iná strana radí, aby ste vylisovali listy zo stromov a nalepili ich do knižky, na ďalšej nájdete inštrukciu: „Opíš svoju večeru. Zašpiň, pofŕkaj, rozotri kúsky jedla. Môžeš túto stranu použiť aj ako obrúsok.“

odviaz    odv

odvMožno sa niekomu bude zdať bláznivé, čo všetko navrhuje tento zápisník...a niekomu príde ľúto zničiť si knižku. Práve to je však cieľ – odviazať sa a popustiť svojej fantázii uzdu. Vydolovať zo seba kreatívneho ducha a z obyčajného zápisníka môže vzniknúť dielo, ktoré si potom odložíte a keď sa po rokoch k nemu vrátite, budete prekvapení, čoho všetkého ste schopní:) Alebo sa s tým pochválite na sociálnej sieti, či na svojom blogu.

V bratislavskom Auparku sa v stredu konala prvá akcia k tomuto novému fenoménu s názvom Odviaž sa! Celé popoludnie tam prichádzali deti s rodičmi, aby plnili úlohy ako triafanie mokrou loptičkou do terča, písanie slov odzadu, písanie perom v zuboch, či lepenie papierovej reťaze.  O zábavu sa starala moderátorka Rádia Európa 2 Dominika Dadíková a decká mohli vyhrať knihu Odviaž sa! Môj bláznivý zápisník.
Pozor, zábava s netradičnou knižnou novinkou pokračuje celé leto – každý týždeň môžete vyhrať 100€. Všetko sa dozviete na www.odviazsa.sk.

Milan Buno
26.6.2014

odv

odv

odv

odv

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Komentáre

(26. júna 2014 v 11:50)
toto by bol ideálny darček za vysvedčenie pre moju pubertiačku Terezku, ktorá bude mať zajtra samé jednotky :) Knižky miluje a tvorivá je tiež.