bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skOčistite sa vďaka zelenému smoothie

Naši predkovia dbali nanajvýš tak o vonkajšiu čistotu a čerstvosť potravín. Samozrejme, bolo to v časoch, keď potravín nebolo dosť, vo všeobecnosti však samo ich konzumovanie nebolo spojené s takými rozsiahlymi zdravotnými rizikami, aké sa vynárajú dnes. Neexistovali ani také výrazy ako „pesticídy“, „dobytčie hormóny“, „geneticky modifikované“, „ožiarené“, „synteticky farbené“, „hydrogenizované“, „pasterizované“, „organicky pestované“ a mnoho ďalších.

http://data.bux.sk/book/037/510/0375100/medium-zelene_smoothie_7_dnovy_detox.jpgSvetoznáma expertka na zelené smoothie Victoria Boutenko vo svojej novej knihe Zelené smoothie. 7-dňový detox ukazuje, ako zanášame svoje telo toxínmi, ako sa očistiť, pridáva listy mnohých nadšencov, ktoré dokazujú, že to funguje a na záver pridáva recepty na zelené polievky, zelené pudingy, šaláty, či iné sladké zelené smoothie.

Zelené smoothie 7-dňový detox poteší skúseného vyznávača smoothie aj začiatočníka. Obsahuje základné informácie, ale aj detailné fakty o potenciáli zelených rastlín, analýzach pitnej vody a vitálnych látkach potrebných pre život.

Kniha je podporená skúsenosťami ľudí z Boutenkovej workshopov zahŕňa rady a informácie o výžive a recepty na 7-dňový detox.

Objednajte si novinku Zelené smoothie – 7-dňový detox.
Kupit bux.sk

boutenko „Keď na prednáškach spomeniem kumuláciu toxínov v našom tele, ľudia sa k tomu neraz stavajú dosť nedôverčivo. Čo za toxíny? Väčšina ľudí si nevie predstaviť, že celé kilá toxických látok sa v nás nahromadia veľmi rýchlo. Napríklad taká soľ. Keď si jej štipku pridáte do polievky, vyzerá to ako zanedbateľné množstvo. A keď sa rozpustí v jedle, akoby jej ani nebolo. Uvedomte si však to množstvo balení soli, čo nakúpite v priebehu roka. Spolu to veru váži dosť. A popritom konzumujete ešte aj cukor, Keď zrátate len svoje denné dávky soli a cukru, zistíte, že sú to za rok celé desiatky kíl. Navyše, okrem drobných dochucovadiel konzumujeme kvantá produktov, čo cukor obsahujú:
koláče, keksíky, cukrovinky, no aj kečupy, chrumky, chlieb, polievky, cereálie, arašidové maslo, ochutené mäso, šalátové dresingy a podobne.“

Očistite sa od toxínov a vyskúšajte to s knihou Zelené smoothie. 7-dňový detox.

POZOR. Vo februári zavíta Victoria Boutenko aj na Slovensko – 23.februára bude mať besedu spojenú s prednáškou a autogramiádou v kníhkupectve Martinus na Obchodnej ulici.

banany

Ak máte teraz v zime menej energie, ste unavenejší a čosi vám chýba...možno je to Tropická energia :)
Tak sa volá chutné zelené smoothie a la Victoria Boutenko.

Rozmixujte 1 šálku kúskov ananásu, 1 šálku manga, 1 banán, za hrsť ružičkového kelu a 2 šálky vody.
Na zdravie!

Milan Buno, 29.1.2016

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.