bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skObjavte fascinujúci svet snívania

 „Celý život som zasvätila skúmaniu významu snov a ich pretvárajúcej sily a potenciálu. Dúfam, že Posolstvo noci vám pomôže zaľúbiť sa do vašich snov, lebo viete čo? Keď sa zaľúbite do vlastných snov, zaľúbite sa do seba, a práve tam sa začína všetka mágia. Želám vám všetkým divoké a úžasné sny,“ odkazuje autorka Theresa Cheung.

Vydajte sa po stopách svojich snov a ponorte sa do fascinujúceho sveta snívania!
Úžasná, vizuálne príťažlivá kniha Posolstvo noci je dokonalým sprievodcom na vašej ceste odhaľovania významu snov. A nielen to.

V knihe nájdete:

•          ako si vytvoriť ideálne prostredie na spánok,

•          ako využiť sny pri osobnom raste,

•          témy a techniky na výklad snov,

•          ilustrácie na prebudenie vlastných asociácií, ktoré sú potrebné na pochopenie sna.

Vysvetlí vám tiež, ako sa vám v snoch prihovára vaše nevedomie a ako vás vo forme symbolov varuje a upozorňuje na chyby, ktorých sa dopúšťate v bdelom živote. Autorka pritom nadväzuje na odkazy takých priekopníkov v tejto oblasti, akými boli S. Freud či C. G. Jung.

Vytvorte si dokonalé prostredie pre spánok, naučte sa, ako sa na sny rozpamätať a využite tieto znalosti pre svoj osobný rast. Tento krásne ilustrovaný snár so špecifickým obrazovým materiálom vás naučí efektívne používať techniky výkladu snov a pochopiť množstvo snových symbolov. Zistite, čo znamenajú osobne pre vás, čo o vás hovoria a čo vám prinesú!

Pozrite si video autorky Theresy Cheung:

Prvá časť knihy vás poučí o tom, čo máte urobiť večer predtým než zhasnete svetlo. Vysvetlí vám zásady a teóriu snov – dozviete sa ako spať zdravo, pochopíte vedecké metódy interpretovania snov, lepšie si svoje sny budete pamätať, pričom sa stanete ich vykladačmi a budete ich ovládať pomocou lucidného snívania.

Druhá časť knihy vás najprv naučí, ako máte interpretovať sny – čo vám vlastne hovoria? Každý sen sa zaradí do jednej z nižšie uvedených kategórií a keď zistíte, aký typ sna ste zažili, urobíte prvý krok k jeho pochopeniu. Potom nasleduje zoznam tém – obsahov alebo príbehov –, aké v sne nepochybne občas prežívate.

Pri čítaní textu sa môžete snažiť odhaliť jeho skrytý význam, prezerajte si ilustrácie, otvorte sa vlastným predstavám. Dajte sa uniesť umením, dovoľte mu, aby podnietil vašu fantáziu a inšpiroval vašu kreativitu.
Kniha Posolstvo noci. Fascinujúci svet snívania vyšla vo vydavateľstve Ikar.

Milan Buno, knižný publicista

 

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.