bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skNové dobrodružstvá z Ľadového kráľovstva

Prvá kniha Ľadové kráľovstvo – Anna a Elsa s podtitulom Spomienky a kúzla vyšla v menšom, praktickejšom formáte. Je čas na nové spomienky!

http://data.bux.sk/book/036/820/0368204/medium-ladove_kralovstvo_spomienky_a_kuzla.jpgSestry Anna a Elsa žili dlhé roky odlúčene. Teraz sa konečne začínajú spoznávať a Anna by si rada spomenula na šťastné obdobie, keď boli ešte deti a trávili spolu každú chvíľu. Na čas, keď sa korčulovali a stavali snehuliakov aj uprostred parného leta!

„Vieš čo, sestrička?“ navrhla Anna. „Teraz by sme si mali nájsť niečo, čo nás obe rovnako baví.“
„Áno. A ja mám skvelý nápad,“ súhlasila Elsa.

http://data.bux.sk/book/036/819/0368194/medium-ladove_kralovstvo_slava_nasej_kralovnej.jpgJeden mladý troll tvrdí, že dokáže privolať spomienky, o ktoré Annu pripravili mudrc Pabbie. Elsa si však nie je celkom istá, či je to dobrý nápad...

Ďalšia knižka z dobrodružnej série o Anne a Else sa volá Sláva našej kráľovnej.

Elsa je pyšná na obyvateľov svojho kráľovstva a je im ochotná kedykoľvek pomôcť. Žiadostí o pomoc je neúrekom a ona nechce nikoho odmietnuť.

Kto ale pomôže jej?
A mohla by Elsa pomáhať Arendelle aj bez svojich kúziel? Anna si myslí, že áno. Zostáva iba, aby o tom presvedčila obyvateľov kráľovstva, a predovšetkým svoju sestru.

Kliknite si na ďalšie knihy zo série Ľadové kráľovstvo:

knihy

http://data.bux.sk/book/037/362/0373620/medium-ladove_kralovstvo_olafovo_najmilsie_rocne_obdobie.jpgNiektoré deti si okrem Anny a Elsy  zamilovali milého a zábavného snehuliaka Olafa.
Potešte svojho drobca rozprávkou so skladačkou Najmilšie Olafovo ročné obdobie.
Prečítajú si najskôr príbeh a potom si môžu zložiť snehuliačika Olafa!

Olaf má veľmi rád zimu a všetky zimné radovánky – guľovačky, korčuľovanie či stavanie snehuliakov. Zbožňuje aj leto s hrejivými slnečnými lúčmi a modrou oblohou. Ale ktoré ročné obdobie má najradšej? Prečítaj si tento príbeh a uvidíš.

Z dielikov, ktoré sú v tejto knižke, si ľahko zložíte snehuliačika Olafa.

Pozrite si všetky knižky z populárnej série Ľadové kráľovstvo.

Milan Buno, 17.1.2016

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.