bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skNová séria Hriešni ctitelia a prvá kniha Hriešne myšlienky

So žiadostivosťou nemal najmenší problém, ale láska bola nad jeho sily, ako dokázalo jeho krátke manželstvo. A manželský zväzok bez lásky na oboch stranách by nevyhnutne skončil ako ubíjajúca existencia, ktorá by ochromovala tvorivosť. Alebo by vyústil do zlomeného srdca, utrpenia a smrti.

Nádherná regentská romanca o maliarovi Jeremym, odvážnej lady Yvette, ktorá sa stane jeho modelkou a rodinnej záhade.
Práve vyšiel úvodný diel čarovnej regentskej série Hriešni ctitelia.
Zoznámte sa s členmi pánskeho klubu, ktorí spojili sily, aby uchránili svoje sestry pred zvodnými nápadníkmi!

Je tu prvá kniha Hriešne myšlienky.

Americký maliar Jeremy Keane sa odmieta vrátiť domov a prevziať otcovu firmu. Oveľa radšej by spoznával krásky v zahraničí, kde hľadá modelku pre svoj nový škandalózny obraz. Keď na jednej londýnskej svadbe stretne krásnu lady Yvette Barlowovú, uvedomí si, že mladá dedička je preňho ako stvorená, a rozhodne sa zachytiť na plátne jej neskrotného ducha a dych vyrážajúcu zmyselnosť.

Odvážnej Yvette nie sú škandály cudzie, a tak súhlasí, že sa stane umelcovým objektom. Za odmenu žiada niečo neslýchané: pomoc pri vstupe do mestských verejných domov, ktoré Jeremy dôverne pozná. Dúfa totiž, že sa jej podarí vypátrať istú nezvestnú ženu a vyriešiť rodinnú záhadu.

Medzi maliarom a jeho modelkou to čoraz väčšmi iskrí, ale mohol by ich nekonvenčný vzťah prerásť do ozajstnej lásky?

Pozrite si video, v ktorom Sabrina Jeffries približuje svoju knihu
exkluzívne pre slovenské čitateľky:

Hriešne myšlienky je skvelý úvod do novej série. Bude sa vám páčiť najmä chémia medzi Jeremym a Yvette. Obaja majú svoje tajomstvá, musia byť opatrní, ostražití...boja sa dôverovať jeden druhému, nehovoriac o láske, či nejakej náklonnosti, ktorá tam však po celý čas je. Sú to silné postavy, majú svoje smútky a potláčajú emócie. No niekedy je osud silnejší ako naša vôľa...

Sabrina Jeffries

Bestsellerová spisovateľka romantických románov, ktorá píše aj pod menami Deborah Martin a Deborah Nicholas.
Väčšiu časť detstva prežila v Thajsku, kde boli jej rodičia misionári. Okrem dobrodružstiev so súrodencami, so zvieratami a v pralese, často čítala, všetko od komiksov po klasiku. Najradšej mala romantické príbehy, ktoré si vo veku dvanásť rokov aj sama začala vymýšľať.

Milan Buno, knižný publicista

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.