bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skNástroje, ako zlepšiť svoj život!

Poznáte ten okamih, keď vás čosi zaujme, vy začnete nasávať ako špongia a ste rozhodnutí vyskúšať naučené v praxi? Lebo cítite, že toto vám môže zmeniť život?! Konečne prichádza na Slovensko prelomové dielo o jedinečných nástrojoch osobnostného rastu – Nástroje.

http://data.bux.sk/book/020/157/0201575/medium.jpg„V Hollywoode je verejným tajomstvom, že Stutz a Michels objavili spôsob, ako sa napojiť na tvorivé sily ukryté v každom z nás,“ napísali prestížne noviny The New Yorker o knihe Nástroje. Realitou je, že životné ťažkosti sa nikomu z nás nevyhýbajú. Tradičný terapeutický prístup upriamuje pozornosť do minulosti, no my potrebujeme riešenie tu a teraz. Nástroje ho ponúkajú.

Autori využívajú jedinečný súbor cvičení (nástrojov), vďaka ktorým sa naše problémy stanú odrazovým mostíkom k životnej zmene. Prekážky sa zmenia na príležitosti a cez nástroje nájdeme v sebe odvahu a rozhodnosť, tvorivosť i pevnú vôľu!

Kniha ponúka stručné prehľady, medzi ktorými takmer isto nájdete tú svoju životnú situáciu, http://media.wnyc.org/media/photologue/photos/cache/EPISODE_Tools_long_image.pngktorú chcete zmeniť, vyriešiť, posunúť na inú úroveň. Každá informácia je overená rokmi praxe, autori Phil Stutz a Barry Michels ich dlhé roky úspešne využívajú v terapeutickej praxi.

Nástroje sú revolučnou metódou, ktorá sa konečne dostala k čitateľom na celom svete vrátane Slovenska. Presvedčte sa sami, ako to môže obohatiť váš život – začnite čítať o Nástrojoch už teraz.

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.